$
עסקי ספורט

ירידה בפופולאריות: טייגר וודס על משקל מל גיבסון

הפופולאריות של טייגר וודס הייתה זהה עד לפני כחודש לזו של פרנק סינטרה, ואילו היום היא קרובה יותר למימדים של קיד רוק

אהרון קורילוף, בלומברג 14:5920.12.09

הפופולאריות של טייגר וודס לפני שהודה שבגד באשתו הייתה זהה לזו של פרנק סינטרה, ואילו היום היא קרובה יותר למימדים של קיד רוק, כך עולה מסקר שערכה חברת צרכנות.

 

וודס בן ה-33 צנח למקום 78 מהמקום העשירי במדד דיווי בראון, שנמצא בשימוש של חברות פרסום ונועד למדוד

את יכולת השפעה של מפורסמים על הצרכנים. זוהי ירידה דומה לזו שספג השחקן מל גיבסון, שצלל למקום ה-74 מהמקום השלישי לאחר התבטאויות אנטישמיות.

 

בעבר זכה וודס בציון הגבוה ביותר בקטגוריית "השאיפות", לצידם של פייטון מאנינג, שחקן קבוצת הפוטבול אינדיאנפוליס קולט ומנכ"ל אפל סטיב ג'ובס. ואילו כיום הוא מדורג במקום ה-2,325 בקטגוריה מתוך 2,400, לצידו של שחקן הכדורסל רון ארטסט, שהושעה מ-73 משחקים לאחר שנקלע להתקוטטות בדטרויט ב-2004.

 

נפילתו של וודס הייתה פתאומית ותלולה יותר משל גיבסון או מייקל ויק, שהושעה מליגת הפוטבול וריצה עונש מאסר על השתתפות בקרבות כלבים, מסביר כריס אנדרסון, דובר של חברת אומניקום, זרוע השיווק שהרכיבה את המדד. "שום דבר לא משתווה לצניחה של טייגר", אומר אנדרסון.

 

וודס שבעבר היה דורג במקום ה-96 ברשימת המפורסמים האטרקטיביים ביותר ליד סינטרה, מדורג כעת במעמקי המקום ה-2,225.

 

הציבור סומך כיום על וודס שניצח 14 טורנירים גדולים בערך באותה מידה כפי שהוא סומך על הקומיקאי פולי שור ועל השחקנית ג'יין פונדה, שצולמה בסוללת טילי נ"ט בצפון ויאטנם במהלך המלחמה. שחקן הגולף המדורג מספר 1 בעולם, בעבר נהנה מאותה אמינות כמו דיוויד רובינסון, שחקן הכדורסל לשעבר והקצין כיום.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x