$
עסקי ספורט

כמה שווה שחקן הגנה צעיר בימנו?

אתר הסקאוטינג IMScouting בחר את שחקני ההגנה הצעירים היקרים ביותר בעולם

סוכנויות הידיעות 17:5415.12.09

כמה שווה שחקן הגנה צעיר ומבטיח בימנו? לפי אתר הסקאוטינג IMScouting השווי הגבוה ביותר לשחקן הגנה צעיר (עד גיל 21) ומוכשר עומד על 12 מיליון יורו.

 

ברשימה שהכינו קבעו IMScouting כי נבן סובוטיץ', בלם דורטמונד ונבחרת סרביה, סיימון קיאר, בלם נבחרת דנמרק ופאלרמו, ג'רום
בואטנג מהמבורג וברנו מבאיירן מינכן הם שחקני ההגנה הצעירים היקרים ביותר עם שווי של 12 מיליון יורו כל אחד.

 

סובוטיץ', שמבוקש על ידי ארסנל ומנצ'סטר סיטי, הוא בן 21, בדומה לבואטנג, שכבר קיבל זימון לנבחרת גרמניה הבוגרת. קיאר, שמבוקש על ידי ליברפול ומנצ'סטר יונייטד, וברנו הברזילאי הם בני 20.

 

יסמעאל קובאסי, המגן השמאלי של בשיקטאש, שווה 10 מיליון יורו לפי IMScouting. כך גם ג'ק רודוול מאברטון, אנדראה ראנוצ'יה מבארי, דוידה סאנטון מאינטר ורפאל דה סילבה הברזילאי ממנצ'סטר יונייטד.

 

מאמדו סאקהו, בלם נבחרת צרפת הצעירה ופריס סן ז'רמן, שווה 9.5 מיליון יורו. הבלם הענק בן ה-19 נחשב לאחד מהשחקנים המבטיחים ביותר בכדורגל הצרפתי. הוא שווה חצי מיליון יורו יותר מבנדיקט הוודס, בלם נבחרת גרמניה הצעירה ושאלקה מהבונדסליגה.

 

אלקמאר ההולנדית שולחת את הקטור מורנו המקסיקני בן ה-21 לרשימה (8 מיליון יורו) ואייאקס מיוצגת על ידי גרגורי ואן דר וייל (8 מיליון יורו). אייאקס שולחת גם את וורנון אניטה ההולנדי הצעיר (6 מיליון יורו). אגב, גם ניקולאס אוטמאנדי בן ה-21 מוולס סרספילד הארגנטינאית שווה 8 מיליון יורו.

 

את הרשימה סוגרים פליפה מאטיוני הברזילאי (מאיורקה, 6 מיליון יורו); מתיאס זאנקה יורגנסטון הדני (FC קופנהגן, 6 מיליון יורו); סידני הברזילאי (בנפיקה, 6 מיליון יורו); דאגלס הברזילאי (טוונטה, 6 מיליון יורו) ואמיליאנו אינסואה (ליברפול, 6 מיליון יורו).

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x