$
עסקי ספורט

טייגר וודס הכריז על הפסקה "בלתי מוגבלת" מגולף

כוכב הגולף נימק את הודעתו בכך שעליו להתמקד עתה במשפחתו; לאחרונה הורדו פרסומות רבות בהשתתפותו, לאחר שנחשף כי ניהל רומנים מחוץ לנישואים

סוכנויות הידיעות 09:1312.12.09

טייגר וודס, הספורטאי העשיר בעולם, הודיע כי הוא יוצא ל"הפסקה בלתי מוגבלת מגולף מקצועי" כדי להתמקד במשפחתו. וודס, שחקן הגולף המוביל בעולם, כתב באתרו כי הסיבה להפסקה היא חוסר הנאמנות לאשתו, לאחר שלאחרונה נחשף כי ניהל פרשיות אהבים רבות. הדבר גרם להורדת פרסומות רבות בהשתתפות

כוכב הגולף.

 

"אני רוצה לבקש מכולם - האוהדים, שותפים עסקיים ומתחרים, להבין אותי. מה שהכי חשוב לי כעת זה שהמשפחה שלי תקבל את הזמן, הפרטיות והביטחון שהיא זקוקה כדי להחלים", אמר וודס. אתר ESPN מדווח שסוכנו של וודס, מארק סטיינברג, אמר כי "רק המשפחה שלו צריכה לקבוע מתי הוא יחזור לשחק".

 

"אחרי חיבוטי נפש רבים, החלטתי לפרוש ללא מגבלת זמן מגולף מקצועני", הוסיף וודס בהודעה שלו. "אני צריך להתמקד ולהקדיש תשומת לב בלהיות בעל ואבא טוב יותר, ואיש טוב יותר. אני מבקש שתכבדו את פרטיותי ואסיר תודה לכל אלה שהביעו דאגה בתקופה הקשה שעברתי".

 

וודס היכה על חטאיו, כשהוסיף: "אני בהחלט מודע לאכזבה ולכאב שחוסר הנאמנות שלי גרמו לכל כך הרבה אנשים, ובראשם אשתי וילדיי. אני רוצה לשוב ולהצטער מכל מי שפגעתי בו ולבקש סליחה. זה יהיה אולי בלתי אפשרי לתקן את הנזק שגרמתי, אבל אני מתכוון לעשות את המיטב כדי לנסות".

 

כלי התקשורת דיווחו בהרחבה על פרשיות האהבים של וודס. כל זאת החל לאחר שהאיש שכבש את עולם הגולף נפצע בתאונת דרכים לא קשה אך מסתורית ב-27 בנובמבר, ברחוב שבו הוא גר. מאז התאונה, וודס נמנע מהופעות פומביות ואף ביטל את השתתפותו בתחרויות גולף רשמיות בהן היה אמור ליטול חלק.

 

לפי אחת הגרסאות, רעייתו של וודס, אלין, היכתה אותו באחת מאלות הגולף שלו. מאז, כמעט מדי יום, התוודו נשים על כך שקיימו רומנים עם וודס. התקשורת האמריקנית עטה על השלל ופירסמה גם הודעות מוקלטות בקולו של וודס במכשירי הטלפון של חלק מאותן צעירות. מוקדם יותר השבוע אושפזה חמותו של וודס, לאחר שחשה ברע.

 

לבני הזוג וודס שני ילדים, בת בכורה בת שנתיים ותינוק בן 10 חודשים.

 

 

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x