$
עסקי ספורט

לאחר הדיווחים על הרומנים - הפרסומות של טייגר וודס נעלמות

האם הגולפאי המוכשר מתחיל סוף סוף להרגיש בכיס את הפרשות האחרונות שקשורות בשמו?

סוכנויות הידיעות 12:4309.12.09

פרסומות בהשתתפות טייגר וודס נעלמו משידורי הפריים-טיים ומערוצי כבלים רבים בעקבות הדיווחים על הרומנים שניהל. כך לפי נתוני נילסן.

 

הפרסומת האחרונה בהשתתפות שחקן הגולף ששודרה בפריים-טיים - לג'ילט - שודרה ב-29 בנובמבר. ואורכה היה 30 שניות. וודס גם לא הופיע בפרסומות

בכמה תוכניות ספורט בסוף השבוע, כולל משחקי ה-NFL. "בשבוע שחלף לא היו פרסומות בתוכניות האלה", אמר ארון לואיס, דובר מטעם נילסן.

 

הירידה במעמדו הציבורי של שחקן הגולף, המדורג במקום הראשון, נרשמה עקב הדיווחים על רומנים שניהל מחוץ לנישואים. וודס ירד בדירוג הידוענים והפרזנטורים מהמקום ה-6 ל-24, לפי מדד דייויד בראון, האומד את יכולת הסלבריטאים להשפיע על הקונים.

 

לוודס הסכמי חסות עם אקסנטור, נייקי, גייטוראייד של פפסיקו, שעוני טאג הויר, אלקטרוניק ארטס וג'ילט של פרוקטר אנד גמבל. מרק סטיינברג, סוכנו של וודס, והדובר גלן גרינספן לא השיבו לבקשות לתגובה.

 

גייטורייד ביטלה בזמן

 

גייטורייד היא החברה הראשונה שביטלה את הסכם החסות עם וודס, עקב הפגיעה בתדמית הנקייה שלו. עם זאת, החברה הודיעה כי ההחלטה להפסיק את ייצור משקה הספורט של וודס "התקבלה לפני חודשים".

 

בהודעת החברה נמסר: "החלטנו לפני כמה חודשים להפסיק את ייצור גייטוראייד טייגר פוקוס בנוסף למוצרים אחרים כדי לפנות מקום לסדרת המוצרים החדשניים המתוכננת ל-2010".

 

"הספונסרים ינסו להגביל את זמן המסך שלו", אמר אנדי דונצ'ין, מנהל השקעות מדיה בסוכנות פרסום בניו יורק. "הדבר הכי טוב שהוא יכול לעשות זה לחזור למסלול הגולף".

 

הכנסתו השנתית של וודס מחסויות ומטורנירים, שמגזין "פורבס" מעריך ב-110 מיליון דולר, תלויה במעמדו בעיני הקונים. וודס מדורג במקום הרביעי בעולם ברשימת הכנסות הידוענים ב-12 החודשים עד 30 ביוני, לפי המגזין. באוקטובר הוא היה לספורטאי הראשון שההכנסות בקריירה שלו חצו את קו מיליארד הדולר.

 

וודס פרסם הצהרה באתר האינטרנט לו ב-2 בדצמבר כי הוא אכזב את משפחתו וכי הוא לא היה נאמן ל"ערכי המשפחה" שלו. הוא לא התייחס לדיווחים על הבגידות שלו.

 

בינתיים, ברברו הולמברג, חמותו של וודס, הובהלה לבית החולים בשעות הקטנות של הלילה. דובר מטעם בית החולים הלת' סנטרל אמר שהולמברג (57) אושפזה עקב כאבי בטן. בתחילה דווח שהיא עברה החייאה - וכעת נמסר שמצבה יציב. הולמברג, פוליטיקאית שוודית ושרה למדיניות ההגירה והמקלט, שהתה בארה"ב פחות מ-48 שעות כדי לתמוך בבתה.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x