$
עסקי ספורט

מי הם הקשרים הצעירים היקרים ביותר באירופה?

חואן מאטה מוולנסיה והברזילאי ויליאן משאחטר דונייצק הם הקשרים עד גיל 21 בעלי השווי הגדול ביותר

סוכנויות הידיעות 10:3730.11.09

חואן מאטה, קשר ולנסיה, הוא הקשר היקר ביותר עד גיל 21. כך לפי אתר IMScouting.

 

מאטה, קשר נבחרת ספרד, הוא בעל תג מחיר של 20 מיליון יורו. וויליאן, הקשר הברזילאי של שאחטר דונייצק, חולק את המקום הראשון ברשימת IMScouting עם שווי זהה לזה של מאטה.

 

במקום
השלישי ניצב חאבי מארטינס, קשר אתלטיק בילבאו, עם שווי של 18 מיליון יורו. ת'יאו וולקוט מארסנל גם כן שווה 18 מיליון יורו. את החמישייה הראשונה סוגרים אנחל די מריה, קשר בנפיקה ונבחרת ארגנטינה ומסוט אוזיל מוורדר ברמן ונבחרת גרמניה, עם שווי של 17 מיליון יורו.

 

עוד ברשימה: אנדרסון, קשר מנצ'סטר יונייטד (15 מיליון יורו); אלכסיס סאנצ'ס מאודינזה (15 מיליון יורו); אלן דזאגואב מצסק"א מוסקבה (15 מיליון יורו); סטפן דפואה מסטנדרד ליאז' הבלגית (14 מיליון יורו); דייגו קאפל מסיבילה (12 מיליון יורו).

 

מלבד דפואה, לליאז' יש נציג נוסף ברשימה (אלכס ויטסל, 12 מיליון יורו). גם לוורדר ברמן יש נציג נוסף מלבד אוזיל (מרקו מארין, 8.5 מיליון יורו).

 

הליגה הספרדית מתהדרת במספר הרב ביותר של נציגים ברשימה - חמישה (מאטה, מרטינס, קאפל וגם אבר באנגה מוולנסיה, עם שווי של 8.5 מיליון יורו).

 

לליגה הגרמנית יש ארבעה נציגים ברשימה - רנאטו אגוסטו מלברקוזן (11.5 מיליון יורו); איבן ראקיטיץ' משאלקה (8.5 מיליון יורו) מלבד אוזיל ומארין.

 

לליגה האיטלקית שלושה נציגים ברשימה, מלבד סאנצ'ס וקוואדו אסמואה (אודינזה, 12 מיליון יורו) יש גם את חאבייר פאסטורה הארגנטינאי של פאלרמו (10 מיליון יורו). לפרמיירליג שני נציגים (וולקוט ואנדרסון).

 

השחקן הצעיר ביותר ברשימה הוא אדם לאייץ', קשר פרטיזן בלגרד שבינואר יעבור למנצ'סטר יונייטד. הסרבי בן ה-18 שווה 9 מיליון יורו.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x