$
עסקי ספורט

ספורט בצהריים: האירים רוצים משחק חוזר

וגם: חוס הידינק שוקל את דרכו בנבחרת רוסיה; ראיין גיגס יפרסם מותג שעונים שווייצרי; באנגליה מעיפים בעלים מושחת של קבוצת כדורגל בגלל שהוא מושחת והתאחדות השחייה הבינלאומית שוקלת מה עושים עם כל שיאי העולם שהושגו בזכות חליפות השחייה המיוחדות

סוכנויות הידיעות 15:5419.11.09

שחקני נבחרת אירלנד קראו לקיומו משחק חוזר בינם לבין נבחרת צרפת בפלייאוף מוקדמות מונדיאל 2010. אמש כבשה צרפת שער קריטי בעזרת היד של תיירי הנרי, שהודה כי נגע ביד לפני שבישל לוויליאם גאלאס את השער שהעלה את צרפת למונדיאל בדרום אפריקה.

 

רובי קין, כוכב נבחרת אירלנד,
הוסיף התקפה חסרת תקדים על ספ בלאטר, נשיא פיפ"א ומישל פלאטיני, נשיא אופ"א. "הם בטח מוחאים כפיים. פלאטיני ישב שם למעלה והתקשר לספ בלאטר. הם בטח שלחו אחד לשני סמסים. הם מאושרים מהתוצאה".

 

קין הוסיף: "הנרי כמעט תפס את הכדור והלך איתו לשער. ראו את התגובה של השחקנים. שיי (גיבן) השוער במיוחד. הוא היה שני מטר משם. אי אפשר להגיב ככה אם אתה לא בטוח שזה היה יד".

 

ראיין גיגס, כוכבה המזדקן של מנצ'סטר יונייטד, חתם על הסכם חסות עם מותג שעוני היוקרה השוויצרי, CYMA. ההסכם, בשווי 180 אלף ליש"ט (300 אלף דולר) הוא לשנת 2010. במסגרתו יקדם את המותג בשווקים האסייתים בעיקר.

 

חוס הידינק אמר שייקח לו זמן להחליט אם הוא מעוניין להמשיך כמאמן נבחרת רוסיה. רוסיה הודחה בפלייאוף מונדיאל 2010 על ידי סלובניה, והידינק - שהוביל את הנבחרת לחצי גמר יורו 2008 - אמר כי הוא יחכה עם ההחלטה. "יש לי חוזה עד סוף אליפות העולם ביולי 2010. השאלה אם אני אמשיך למוקדמות 2012, תיקח זמן מחשבה רבה".

 

הידינק אמר שלפני המשחקים המכריעים ההתאחדות הרוסית הודיעה לו שהיא מעוניינת להמשיך איתו כמאמן.  

 

סטפן וואן, הבעלים של צ'סטר סיטי מהליגות הנמוכות באנגליה, התבקש על ידי ההתאחדות האנגלית למכור את מניותיו בקבוצה לאחר שנמצא אשם בהונאת מס. וואן לא ראוי לשמש כמנהל בכדורגל או בכל עסק אחר בעשור הקרוב. לפי החוק אסור יהיה לו להחזיק יותר מ-30% מהקבוצה ויש לו 21 ימים לוותר על אחזקתו בקבוצה.

 

התאחדות השחייה העולמית FINA, שוקלת לאמץ שני "שיאי עולם" לכל מקצה. שיא אחד יהיה לפי איך שהוא נקבע ללא חליפת שחייה מיוחדת והשני כפי שנקבע עם חליפת שחייה מיוחדת.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x