$
עסקי ספורט

דיווח: לורן בלאן יחליף את אלכס פרגוסון

לפי "הסאנדיי מירור", המאמן הצרפתי של בורדו ייקבל את תפקיד מנג'ר מנצ'סטר יונייטד בסוף העונה הבאה

סוכנויות הידיעות 16:3715.11.09
לורן בלאן, שבילה את שנותיו האחרונות בקריירת המשחק שלו כשחקן מנצ'סטר יונייטד.  הוא המועמד המוביל להחליף את אלכס פרגוסון כמנג'ר המועדון. כך מדווח היום "הסאנדיי מירור".

 

פרגוסון, שהיה מעוניין בבלאן כעוזר, ימליץ עליו כעל מחליפו ולא על ז'וזה מוריניו, מאמן
אינטר או על קרלוס קיירוש, מאמן נבחרת פורטוגל ועוזרו לשעבר.

 

אלכס פרגוסון, כך מעריכים באולד טראפורד, יישאר כמאמן עד סוף העונה הבאה - עונת 2010/11 ואז ימליץ על בלאן, מאמן בורדו מהליגה הצרפתית, כמחליפו.

 

"להחליף את סר אלכס זו העבודה הקשה ביותר מאז שמאט באזבי עזב את המועדון", אמר מקור במנצ'סטר יונייטד. "זה לא רק לנצח ביונייטד, זה גם עניין של לשחק בדרך הנכונה, לשמור על המסורת. באולד טראפורד ממש מעריצים את העבודה של בלאן בבורדו וגם על דרך המשחק של הקבוצה. זה לא סוד שבלאן התקרב לפרגוסון בזמן שהיה שחקן יונייטד. עדיין יש שם הרבה כבוד הדדי".

 

ועדיין במנצ'סטר יונייטד. נציגים של משפחת גלייזר דורשים להתחיל משא ומתן עם וויין רוני לגבי חידוש החוזה שלו בקבוצה. מקור בקבוצה טוען שזה מהלך שנעשה בניגוד למדיניות שלהם, לפיה לא מתחילים משא ומתן על חידוש חוזה עד שהוא ב-12 החודשים האחרונים שלו.

 

רוני, שחוזהו הנוכחי אמור להסתיים ב-2011, מעריך כי יקבל הצעה שתשאיר אותו במנצ'סטר יונייטד עד סוף הקריירה. "רוני יכול ליצור הכנסות מחוץ למגרש עבור היונייטד", אמרו באולד טראפורד.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x