$
עסקי ספורט

ראשי העיר של ניו יורק ופילדלפיה התערבו על הוורלד סירייס

ראש העיר המפסיד ייסע לעיר של הזוכה ויצטרף לעמיתו בפרויקט התנדבות כשהוא לבוש בחולצה של הקבוצה המנצחת

בלומברג 12:5828.10.09

ראש עיריית ניו יורק מייקל בלומברג וראש עיריית פילדלפיה מייקל נאטר התערבו על הוורלד סירייס במה שהם מתארים כ"התערבות הראשונה מסוגה".

 

ראש העיר המפסיד ייסע לעיר של הזוכה ויצטרף לעמיתו בפרויקט התנדבות כשהוא לבוש בחולצה של הקבוצה המנצחת. פאליקולור, ארגון העוסק

בצביעת בתי ספר ומתקנים קהילתיים הודות לתרומות צבע ולמתנדבים, ייתן חסות להתערבות.

 

אם הניו יורק יאנקיז ינצחו, נאטר יתנדב בבית הספר ע"ש אלברט איינשטיין בברונקס. אם הפיליז ישמרו על תואר האליפות, בלומברג ילבש את החולצה המפוספסת באדום ויצייר ציור קיר במתנ"ס בפילדלפיה. "הדבר היחיד שודאי יותר מניצחון נוסף לפילדלפיה הוא ציור הקיר שהקהילה תוכל ליהנות ממנו", אמר נאטר בהודעה לעיתונות.

 

ההתערבות עולה בקנה אחד עם הנושא שה-MLB בחרה לוורלד סירייס: ארבעת המשחקים הראשונים הוקדשו לשירות קהילתי כחלק מהתוכניות לוuתיקי מלחמה, חקר הסרטן ופיתוח נוער.

 

"יש סיפוק רב בהצטרפות של ראש העיר בלומברג וראש העיר נאטר ל-MLB בהקדשת השנה הזו של הוורלד סיריז לשירות קהילתי", אמר קומישינר ה-MLB באד זליג.

 

"אם נשים בצד את יריבויות הבייסבול, הסיוע בהעצמת תלמידים בסיכון ויצירת שינוי בסביבת הלימודים שלהם מהווים שירות חשוב", אמר בלומברג בהודעה. אני חושב שראש העיר נאטר יראה נפלא בפסים".

 

ראשי העיר ביקרו זה את עירו של זה בעבר ושיתפו פעולה בתוכניות לצמצום מכירות הנשק הבלתי חוקי ולצמצום צריכת האנרגיה.

 

* ראש עיריית ניו יורק הוא המייסד ובעל השליטה של חברת בלומברג, החברה האם של חדשות בלומברג

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x