$
עסקי ספורט

מנכ"ל פורטסמות': "סשה גאידמק בגד בנו"

פיטר סטורי האשים את הבעלים הקודם של הקבוצה בשקרים. מנהל נוסף בפומפי: "גאידמק אמר לי שהוא מעדיף להוביל את המועדון לפשיטת רגל מאשר למכור לסטורי את הקבוצה"

סוכנויות הידיעות 14:3630.08.09

פיטר סטורי, מנכ"ל פורטסמות', תקף בצורת חסרת תקדים את הבעלים לשעבר של הקבוצה, אלכסדר גאידמק. סטורי - שגייס משקיעים כדי לרכוש את הקבוצה מידי הבעלים הרוסי/צרפתי/ישראלי במקום סולימאן אל-פאחים שהסתבך בתהליך הרכישה – ראה את גאידמק בוחר למכור את הקבוצה למיליארדר מדובאי

למרות כל הצרות.

 

סטורי אמר ל"סאנדיי מירור": "מה שסשה עשה היה הבגידה האולטימטיבית. זה לא היה בגידה בי או במשקיעים שגייסתי אלא במועדון, שאם הרכישה שלו על ידי הקבוצה שאני הובלתי היתה מתבצעת, העתיד לטווח הארוך שלו היה מובטח".

 

סטורי האשים את סשה, בנו של ארקדי, בשקרים. "אני עדיין לא יכול לעכל את השקרים והדרך שבה הוא הוביל אותנו למרות שהוא ידע שהוא לא ימכור לנו את המועדון. הוא הבטיח לנו דברים וחתם על מכירת המועדון מאחוריי גבנו".

 

סטורי הוסיף: "גרוע מזאת, הוא איים שהוא יביא את המועדון לפשיטת רגל ופירוקו של המועדון והוא מעדיף לעשות את זה מאשר למכור לנו. שאלתי אותו: 'אתה מוכן לגרום לאבטלה למאות אנשים?' והוא ענה: 'אני אעשה זאת'. פשוט לא היה איכפת לו".

 

רוברטו אבונדו, מנהל בפורטסמות', הוסיף: "אלכסנדר התקשר אליי ואמר שהוא מעדיף לשלוח את המועדון לפירוק ולא למכור לסטורי לחבורה שלו. אני חייב להודות שהייתי בשוק מהדברים שלו אחרי כל הדברים שעברנו ביחד".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x