$
עסקי ספורט

סשה גאידמק הסתבך עם הסעודים

אמש הודיע סולימאן אל-פאחים שהשלים את רכישת פורטסמות'. אך היום הודיע מיליארדר סעודי אחר כי הוא זה שהגיע לסיכום עם גאידמק

סוכנויות הידיעות 10:0627.08.09

רכישת פורטסמות', שלב הסיבוכים. אתמול בלילה הודיע סולימאן אל-פאחים שהוא השלים את רכישת מועדון הפרמיירליג מידי הבעלים, אלכסנדר (סשה) גאידמק. עם זאת, היום (ה') בבוקר טוען מיליארדר אחר מערב הסעודית, עלי אל-פארג', כי הוא הגיע לסיכום עם גאידמק לגבי מכירת המועדון.

 

אל-פארג',
טייקון נדל"ן ונפט, טוען כי הוא חתם על הסכם מול גאידמק. אל-פארג' הובא למועדון על ידי המנכ"ל, פיטר סטורי, לאחר שאל-פאחים התברבר עם סגירת העסקה במשך יותר משלושה חודשים. סטורי, לפי "הגרדיאן", "עבד מסביב לשעון כדי לקבל את הערבויות לכך שגאידמק ימכור את המועדון לו ולאל-פארג'".

 

כעת, אל פארג' מאיים בתביעה אזרחית נגד גאידמק. "אני מאוד מאוכזב", אמר סטורי בראיון לרדיו מקומי. "אני מאוד מאוד מאוכזב, אבל זה המועדון של סשה. הוא מחליט. הקבוצה שאני מוביל מאוד לא שמחה. אני לא יודע אם זה יהיה אפשרי מבחינתי לעבוד עם אל פאחים - אבל אנחנו נצטרך לחכות שכולם יירגעו".

 

עדיין לא ברור כמה ישקיע אל פאחים במועדון. "לפאחים יש חזון לטווח הבינוני ולטווח הארוך", מסר אחד מדובריו של הבעלים החדש של פורטסמות'. "הוא יודע איפה המועדון צריך להיות ואיפה הוא יהיה בעוד שנתיים או שלוש שנים".

 

בפורטסמות' אישרו שאל-פאחים הוא הבעלים החדש.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x