עסקי ספורט

לאונרד כהן? אוהדי מכבי חיפה מחכים לזלצבורג

בקבוצה חששו כי למשחק הראשון באוסטריה תהיה השפעה על מכירת הכרטיסים לגומלין באיצטדיון ר"ג, אבל המבצע המיוחד גרם למכירתם של יותר מ-4,000 כרטיסים תוך 24 שעות

עדי סרדס, ynet 16:1011.08.09
העובדה כי משחק הגומלין מול רד בול זלצבורג בשלב הפלייאוף של מוקדמות ליגת האלופות יתקיים רק עוד שבועיים, וגם כי לפניו צריכה מכבי חיפה להשיג תוצאה טובה באוסטריה, לא מנעו מאוהדי מכבי חיפה להתנפל על הכרטיסים למשחק.

 

בביקוש המזכיר ניחוח לאונרד כהני נמכרו כ-4,000

כרטיסים תוך יממה והיד עוד נטויה. ממשרד הכרטיסים 'גרבר' נמסר כי הביקוש לכרטיסים ממשיך להיות גבוה גם בשעות אלו. בחיפה קיימת שביעות רצון גדולה מהעניין ובקבוצה מקווים כי כל 30 אלף הכרטיסים שהוצאו יימכרו לפני יום המשחק, שייערך באיצטדיון רמת גן (היחיד בארץ העומד בסטנדרטים של אופ"א לשלב זה). 

 

הירוקים התכוננו לאפשרות כי לתוצאה במשחק הראשון בחוץ תהיה השפעה גדולה על מכירת הכרטיסים, ולכן יצאו במבצע הנחות מיוחד לכל אוהד שירכוש כרטיס לפני ה-19/8 (תאריך המשחק באוסטריה). גם בעלי המנויים יזכו להטבה משמעותית.

 

הקבוצה ממשיכה להתכונן לזלצבורג בסגל מצומצם, זאת מאחר ושחקנים רבים משתייכים לסגל הנבחרות. רק החל מיום חמישי תחל חיפה להתכונן כשלרשותה יעמוד סגל מלא.

 

אמנם עוד מוקדם לדבר על תמונת ההרכב, אבל מי שצפוי לזכות בקרדיט הוא שי מימון הצעיר, שיחליף את ג'ורג' טשיירה המוצהב. בחיפה הביעו ביטחון

 

  

ביכולתו של מימון לעשות זאת על הצד הטוב ביותר: "שי כבר הוכיח בעבר שהוא בלם מצוין ואנחנו סומכים עליו שיעשה את העבודה מול ההתקפה של האוסטרים".

 

 עדיין לא הוחלט באיזה מערך יעלו הירוקים בזלצבורג, אך מסתמן כי הפעם יעלה המאמן אלישע לוי הרכב הגנתי יותר שיכלול את הקשר המנוסה, גוסטבו בוקולי. הקבוצה צפויה לחכור מטוס, שהפעם בניגוד למשחק בקזחסטן צפוי להיות מלא באוהדים, דבר שיביא לצמצום בהוצאות החכירה. בחיפה מעריכים כי מאות אוהדים ירכשו את החבילה (850 דולר לאדם).

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x