שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
עסקי ספורט

האיש העשיר ברוסיה רוצה לקנות את רומא

מיכאיל פרוחורוב הציע 250 מיליון יורו עבור הקבוצה מהסריה A והבטיח להשקיע 80 מיליון יורו נוספים ברכישת שחקנים

אולגה ויניאר 17:4509.08.09

מיכאיל פרוחורוב, האיש העשיר ברוסיה, מתכנן לרכוש את מועדון הכדורגל האיטלקי רומא. העיתון האיטלקי "לה גזטה דלו ספורט" מדווח כי איש העסקים מוכן לשלם עבור הקבוצה 250 מיליון יורו ולאחר מכן להשקיע בה 80 מיליו יורו נוספים.

 

נציגיו של האוליגרך מנהלים מגעים עם בנק

יוניקרדיט, לו חייבת בעלת רומא הנוכחית, חברת איטלפרטולי, 400 מיליון יורו.

 

כלי תקשורת ברוסיה מדווחים כי פרוחורוב ממתין למינויו של מנכ"ל חדש למועדון אשר יטפל באופן אישי במכירת הקבוצה. כמו כן דווח, כי ראש ממשלת רוסיה, ולדימיר פוטין בכבודו בעצמו נתן את אישורו לעסקה המתבשלת. נשיאת הקבוצה, רוזלה סנסי צפויה לכנס בתחילת השבוע הבא מסיבת עיתונאים ולדווח על מכירתה.

 

פרוחורוב, שהונו מוערך ע"י מגזין פורבס ב-9.5 מיליארד דולר, עומד בראש קבוצת "אונקסים" הפועלת בתחומי בנקאות, ביטוח, תעשייה וטכנולוגיות. מלבדו, ברכישת המועדון האיטלקי התעניין גם המיליארדר האמריקאי ג'ורג' סורוס. לפניו ניסה לקנות אותו אוליגרך רוסי אחר - סולימאן קרימוב, אך האיטלקים ביטלו את העסקה ברגע האחרון, בטענה כי היזם יכול להיות קשור למאפיה הרוסית.

 

אם העסקה תצא אל הפועל, יצטרף פרוחורוב אל עמיתיו האוליגרכים המחזיקים בשליטה מלאה או חלקית בקבוצות אירופיות, בהם רומן אברמוביץ' - הבעלים של קבוצת צ'לסי ואלישר אוסמנוב - בעל מניות בארסנל.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x