$
עסקי ספורט

גולדהאר: "מתכוון לייצר מחויבות ארוכה עם מכבי"

הבעלים החדש של הצהובים פירסם מכתב לאוהדים: "אהיה מעורב בפעילות השוטפת של המועדון". בושינסקי: "עד כה פגענו בינגו בחיזוק". יניב עזרן: "כואב לא להיות שותף להצלחות"

לי בוץ, ynet 14:3509.08.09

מיטשל גולדהאר השמיע קול. אחרי קצת פחות משבוע, הבעלים החדש של מכבי תל אביב פירסם היום (א') מכתב קצר לאוהדי הקבוצה, בו הוא מספר כי בכוונתו להישאר בתפקידו לתקופה ארוכה.

 

"אני שמח לאשר את השלמת עסקת הרכישה של מכבי ת"א", פתח גולדהאר את דבריו, "מועדון ספורט מוערך עם

היסטוריה מפוארת של הצלחות. אני נרגש לקראת האתגרים החדשים וההזדמנויות שניצבים מולי. בכוונתי לייצר מחוייבות ארוכת טווח עם המועדון, ולעשות כמיטב יכולתי כדי לבנות מסורת נצחונות והישגים עם מכבי תל אביב".

  

איש העסקים הקנדי סיים את המכתב בדברים הבאים: "אני מחכה בקוצר רוח לפגוש את אוהדי מכבי המסורים, ולהפוך למעורב יותר ויותר בפעילות השוטפת של המועדון".

  

היו"ר אביב בושינסקי, במסיבת עיתונאים בה הוצג הספונסר החדש - חברת קל נופש -  התייחס בדבריו לבעלים היוצא, אלכס שניידר: "הוא השאיר יותר מ-20 מיליון דולר ועדיין מתעניין בקבוצה. אתמול הוא היה הראשון שהתקשר אליי אחרי המשחק. הוא התלהב מהתוצאה ואמר שכיף להיות אוהד. קל להגיד שבעלים של קבוצה צריך להיות מישהו מישראל, אבל לא מצאנו ישראלי שיהיה מוכן לקחת את המועדון".

  

בושינסקי גם התייחס לנושא החיזוק: "יש לחץ גדול מאוד על מכבי ואנחנו יודעים שאבי נמני צריך חיזוק. אנחנו עובדים יחד כדי למצוא אותו. נעשה זאת בזהירות במטרה לא לטעות ברכש. אני חושב שעד עכשיו פגענו בינגו בכל שחקן שהתחזקנו בו".  

 

המנכ"ל, עוזי שעיה, הוסיף: "אלה ימים שמחים עבורנו, כי יש חסויות ובעל בית חדש, אך גם ימים עצובים, בגלל עזיבתו של שניידר. מדובר באבידה גדולה מאוד, באדם שהציל את מכבי מקריסה כלכלית ומקצועית ועשה זאת ללא תמורה".  

 

עד כה גוייסו שבעה מיליון שקלים מספונסרים, פי שלושה מהעונה שעברה. הקבוצה עדיין לא עברה באופן רשמי לידיו של מיטשל גולדהאר. לצורך התהליך נותר עדיין להשלים את ההסכם הפורמלי מול אגודת מכבי תל אביב, ולאחר מכן לקבל את האישורים מההתאחדות לכדורגל. רק אז ניתן יהיה להחליף ערבויות בבקרה התקציבית.

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x