$
מונדיאל 2010

ספורט בצהריים: מארגני מונדיאל 2010 מחפשים מתנדבים

בדרום אפריקה מחפשים 15,000 מתנדבים שיעזרו בזמן המונדיאל וגם: יאו מינג השלים את רכישת קבוצתו לשעבר; מישל פלאטיני שוב תוקף את ריאל מדריד; ז'ואן לאפורטה מגן על עסקת זלאטן איברהימוביץ'

סוכנויות הידיעות 15:3520.07.09

מארגני מונדיאל 2010 בדרום אפריקה מחפשים 15,000 מתנדבים שיסייעו במהלך אירוע הספורט שיתקיים במדינה בקיץ הבא.

 

דני ג'ורדן, ראש הוועדה המארגנת של המונדיאל האפריקאי הראשון, אמר כי המתנדבים הם "הדם החי" של הטורניר. המתנדבים יתבקשו בין השאר לחלק כרטיסים ולסייע לאוהדים

להיכנס לאצטדיונים. אפשר להתנדב דרך אתר פיפ"א וצריך להיות לפחות בן 18 עם יכולת לדבר, לכתוב ולקרוא באנגלית.

 

רוב המתנדבים, לפי הערכות, יהיו מדרום אפריקה, 10% מחוץ לאפריקה ו-10% משאר העולם.

 

יאו מינג, כוכב הכדורסל הסיני, השלים את רכישת קבוצתו לשעבר, שנחאי שארקס עבור סכום של כ-3 מיליון דולר. מינג, שלא ישחק בעונת 2009/10 ב-NBA, מרוויח כ-30 מיליון דולר בשנה.

 

מישל פלאטיני, נשיא אופ"א, תקף פעם נוספת את ריאל מדריד על ההוצאות המוגזמות שלה בקיץ. "אני מודאג בקשר לאינפלציה בשוק העברות השחקנים הקיץ", אמר נשיא אופ"א. "אני לא יכול לקבל את זה שמועדונים מוציאים כסף שאין להם. אני מדבר על ריאל מדריד שלקחה הלוואה כדי לעשות את הרכישות שלה. אני מאמין שלשלם 40 מיליון יורו עבור שחקן זה בסדר כל עוד למועדון יש את הכסף לעשות את זה". פלאטיני הוסיף שאופ"א לא תשקול להכניס עזרה טכנולוגית לשופטים. "אנחנו צריכים עוד שופטים, לא עוד מצלמות", אמר. פלאטיני הוסיף שאופ"א ופיפ"א עובדות מול האיחוד האירופאי כדי להשיג אישור להגבלת זרים.

 

ז'ואן לאפורטה, נשיא ברצלונה, מגן על העסקה הצפויה שתביא את זלאטן איברהימוביץ' לברצלונה. לאפורטה, שהיה ביקורתי במיוחד כלפי ההוצאות הכספיות של ריאל מדריד בקיץ האחרון אמר שהמעבר הצפוי של השבדי למדי הבלאוגראנה שונה בתכלית. "זה עסקה שונה לחלוטין בגלל שהיא לא מתבססת על אותם מספרים", אמר. "היא לא רק רכישת שחקנים בכסף אלא גם מערבת בה העברת שחקנים. זה לא עסקה מאוד גדולה". ברצלונה תשלם לאינטר עבור איברהימוביץ' כ-45 מיליון יורו ותעביר לקבוצה האיטלקית את סמואל אטו ואלכס חלב (בהשאלה פלוס אופציה לרכישה בתום העונה).

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x