$
עסקי ספורט

ניו יורק יאנקיז היא קבוצת הבייסבול האהודה ביותר – שנה שביעית ברציפות

כך לפי ססקר של חברת Harris Interactive. בוגרי קולג' ובעלי הכנסה גבוהה יחסית אוהבים את המשחק יותר, וכך גם האוכלוסיה המבוגרת יותר

סוכנויות הידיעות 14:4714.07.09

ניו יורק יאנקיז היא קבוצת הבייסבול האהודה ביותר בארצות הברית. זאת שנה שביעית ברציפות שחברת הסקרים Harris Interactive מציבה את היאנקיז בראש קבוצות ה-MLB האהודות ביותר.

 

במקום השני בוסטון רד סוקס בעוד אטלנטה ברייבס במקום השלישי. סוגרות את חמש הקבוצות האהודות
בליגת הבייסבול של צפון אמריקה הן שיקגו קאבס ולוס אנג'לס דוג'רס. כ-2.17 מיליון איש השתתפו בסקר שקיבל את השם The Harris Poll.

 

ארבעה מעשרה אמריקאים (40%) אומרים שהם עוקבים אחרי משחקי ליגת הבייסבול של צפון אמריקה. 53% מהגברים עוקבים אחרי המשחקים בעוד שרק 29% מהנשים מתעניינות בו. מבוגרים (בני 64 ומעלה) ובני 45 עד 63 מתעניינים יותר במשחק מאשר צעירים.

 

ממצא מעניין נוסף הוא שסביר להניח שבתי אב עם הכנסה של יותר מ-75 אלף דולר ובוגרי קולג' אוהבים את המשחק יותר מאשר בעלי הכנסה והשכלה נמוכה.

 

ממצאים נוספים מהסקר: קליבלנד אינדיאנז ירדו 18 מקומות ברשימה (ממקום 7 למקום 25); טמפה ביי רייז, שהעפילו לוורלד סירייס, העפילו למקום ה-17, עלייה של 11 מקומות.

 

21% מהנשאלים מאמינים שבוסטון רד סוקס תזכה באליפות. 19% מאמינים שתהיה זאת ניו יורק יאנקיז שתזכה בתואר. 18% מאמינים שלוס אנג'לס דוג'רס תנצח בוורלד סירייס. פילדלפיה פיליז, האלופה הנוכחית, מקבלת רק 7% מהקולות.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x