$
עסקי ספורט

פרגוסון: לא נרכוש עוד שחקנים

מנג'ר מנצ'סטר יונייטד הודיע שלמרות קבלת 80 מיליון ליש"ט ממכירת כריסטיאנו רונלדו לריאל מדריד המועדון, המצוי בחובות, לא ישקיע כספים נוספים בחיזוק הקבוצה

אוריאל דסקל 17:5613.07.09

סר אלכס פרגוסון, מנג'ר מנצ'סטר יונייטד, נתן למייקל אואן את החולצה מספר 7 המפורסמת של מנצ'סטר יונייטד (היתה שייכת לג'ורג' בסט, אריק קנטונה, דייויד בקהאם וכריסטיאנו רונלדו) והודיע שלא ירכוש עוד שחקנים בקיץ 2009.

 

המגנ'ר הסקוטי השקיע כ-24 מיליון ליש"ט ברכישת שני
שחקנים: אנטוניו ולנסיה מוויגאן (16 מיליון ליש"ט) וגבריאל אוברטן הצרפתי מבורדו (8 מיליון ליש"ט). הוא גם החתים את השחקן החופשי מייקל אואן עבור משכורת נמוכה של 30 אלף ליש"ט בשבוע.

 

לאחרונה עלו שמועות בנוגע לשחקנים שעשויים להצטרף לקבוצה במקומם של כריסטיאנו רונלדו, שעזב לריאל מדריד עבור 80 מיליון ליש"ט וקרלוס טבס שצפוי לחתום במנצ'סטר סיטי. אבל פרגוסון ציין שהקבוצה שנתונה בחובות של כ-700 מיליון ליש"ט לא תשקיע סכומים גדולים בהבאת זלאטן איברהימוביץ' מאינטר או סרחיו אגוורו מאתלטיקו מדריד.

 

"זהו, נגמרו העסקים, אז כל הסיפורים על אלו שאנחנו אמורים להביא, תשכחו מזה", אמר המנג'ר הסקוטי. פרגוסון הוסיף שהוא סומך על הצוות הנוכחי של מנצ'סטר יונייטד, סגנית אלופת אירופה וציין שריאל מדריד הביאה לאינפלציה בשוק העברות השחקנים.

 

"יש כמה מספרים משוגעים שמדברים עליהם, כולם לא ריאליסטים", אמר. "כיום קשה מאוד להשיג מחיר טוב על שחקן. במובן מסוים הרווחנו ממכירת רונלדו".

 

פרגוסון הוסיף שכמעט ולא היה משא ומתן על רונלדו וכי המחיר נקבע מראש. "אני מרגיש שיש לנו קבוצה טובה", אמר. "זה אומר שלא צריך לעשות שום פעולה שנובעת מפאניקה. ביררנו לגבי קרים בנזמה ורצינו לרכוש אותו עבור מחיר מסוים. ליון אמרו שקיבלו עליו 42 מיליון יורו ואני חושב שהיינו הגיוניים ועשינו החלטה נכונה".

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x