$
עסקי ספורט

ספורט בצהריים: איזו פרמיה יקבלו גיבורי הדייויס

וגם: שיא חדש בהיקף הפרסים באליפות ארה"ב בטניס, ו-ConocoPhillips האריכה בעוד 10 שנים את חוזה החסות עם איגוד השחייה האמריקאי

סוכנויות הידיעות 11:4412.07.09

בימים הקרובים ידונו שחקני נבחרת הטניס של ישראל עם ראשי איגוד הטניס על הפרמיה שיקבלו בעקבות הניצחון על רוסיה ברבע גמר גביע דייויס. איגוד הטניס, שקיבל מההתאחדות הבינלאומית 170 אלף דולר על המפגש מול רוסיה, יקבל 190 אלף דולר נוספים על חצי הגמר שייערך בספטמבר, מול ספרד

או גרמניה.

 

שחקני הנבחרת, שחתמו בתחילת השנה על חוזה עם האיגוד, קיבלו 60 אלף דולר על שני המפגשים השנה, מול שבדיה ורוסיה. כעת ידונו עם האיגוד על הסכום שיקבלו על המפגש הבא.

 

סך הפרסים באליפות ארצות הברית הפתוחה בטניס, היו.אס אופן יעמוד על 21.6 מיליון דולר - עלייה של 5.8% לעומת הפרס אשתקד. הזוכים (נשים וגברים) בתחרות, הגרנד סלאם האחרון של עונת הטניס, יקבלו 1.6 מיליון דולר כל אחד.

 

מדובר בשיא של כל הזמנים - השלישי ברציפות בשלוש השנים האחרונות. ב-2006 היתה הפעם הראשונה שבה סכום הזכייה עמד על יותר ממיליון דולר. 

 

חברות ההימורים המקוונים משתלטת על שוק הספונסרשיפ בכדורגל הבריטי. נוטינגהאם פורסט מליגת המשנה חתמה על הסכם חסות ראשי (חסות חולצה) בשווי 555 ליש"ט עם חברת ההימורים ויקטור צ'נדלר. ההסכם הוא לשנה.

 

קבוצת ליגת משנה נוספת, סוונסי סיטי, חתמה על הסכם חסות ראשי לשנתיים עם חברת ההימורים 32Red עבור סכום של כ-460 אלף ליש"ט. לפי ההסכם תקבל סוונסי 230 אלף ליש"ט בשנה מהחברה. סוונסי תפרסם על גבה את העיתון "סאות' וויילס איווניג פוסט".

 

צ'רלטון גם כן חתמה על הסכום חסות ראשי. הקבוצה מהליגה השלישית באנגליה תקבל השנה 270 אלף ליש"ט מחברת הבנייה הבריטית Kent Reliance Building Society. הקבוצה בחובות של 40 מיליון ליש"ט ומחפשת רוכש.

 

חברת האנרגיה ConocoPhillips תאריך את חוזה החסות שלה עם איגוד השחייה האמריקאי (US swimming) עד ל-2019, מה שיסגור שותפות של כמעט חצי מאה.

 

 

חברת האנרגיה תשלם לאיגוד כ-3.5 מיליון דולר בשנה ב-10 השנים הבאות. ConocoPhillips נותנת חסות לאיגוד השחייה האמריקאי כבר 36 שנה.

 

התאחדות האתלטיקה של בריטניה (UKA) האריכה את חוזה החסות שלה עם חברת משקאות האנרגיה רד בול עד 2013. ההסכם יכניס ל-UKA כ-400 אלף ליש"ט בארבע שנים ולפיו רד בול יהיה המשקה הרשמי של האתלטיקה בבריטניה. רד בול תחלק באופן אקסלוסיבי משקאות בתחרויות ואירועים של ה-UKA. 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x