$
עסקי ספורט

לברון חוטף דאנק בפרצוף? לא בבית ספרנו

במהלך מחנה הקיץ של המלך, הטביע בחור צעיר בשם ג'ורדן קרופורד על פניו של לברון. נציגי נייקי לא אהבו זאת והחרימו את כל הקלטות. הדובר: "חוקי הצילום כאן ברורים לחלוטין"

כתב ynet 10:4409.07.09
מי שנכח אתמול (ד') במחנה הקיץ של לברון ג'יימס באוניברסיטת אקרון שבאוהיו, הרוויח. אחד הסטודנטים, בחור בשם ג'ורדן קרופורד, לקח את הכדור ולעיני המצלמות הטביע בעוצמה מעל קינג לברון. אין ספק - סרטון וידאו מהסוג הזה היה זוכה להרבה תגובות במגוון ערוצי האינטרנט.

 

אבל

רגע לאחר האירוע קפצו נציגי נייקי, שמממנת את המחנה, החרימו את כל הקלטות מיידית, ודאגו ששום עדות לאירוע לא תפורסם. על פי תגובת נייקי, הקלטות לא פורסמו כיוון שאסור לפרסם וידאו מאימונים שאחרי שעות העבודה במחנה.

 

"נייק מריצה מספר מחנות אימון על מנת לעזור לשחקנים צעירים להתקדם", אמר דובר נייקי, דריק קנט. "יש לנו חוקים מאוד ברורים מתי מותר לצלם ומתי לא. לצערנו, לראשונה מזה ארבע שנים, העיתונאים לא כיבדו זאת, וצילמו לאחר שעות הפעילות". דוברו של ג'יימס לא מסר כי אין תגובה.

  

כשקרופורד עצמו נשאל, הוא סיפר שהדאנק בוצע במהלך עשרים הדקות הראשונות של משחק שנמשך כשעתיים, ולא סיפק כל תגובה מלברון. "פשוט המשכנו לשחק", הוא אמר. "זה היה מרגש מאוד לשחק על אותו הפרקט איתו".

 

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x