$
ספורט ישראלי

ההתאחדות להראל: "המעורבות של טביב אסורה"

יועצה המשפטי של ההתאחדות, עו"ד משה אביבי, העביר מכתב לבעלים של הפועל ת"א בנוגע למעורבותו של אלי טביב בהכנות לעונה הבאה והזהיר: "עוד לא חלפה תקופת צינון של 12 חודשים, הקפידו היטב על התקנון"

לי בוץ, ynet 15:0604.06.09

יועצה המשפטי של ההתאחדות לכדורגל, עו"ד משה אביבי, הוציא היום (ה') מכתב לבעלים של הפועל ת"א, מוני הראל, בו הוא מתריע בכל הנוגע למעורבותו בקבוצה של הבעלים המיועד, אלי טביב. "לאחרונה הגיעו להתאחדות פניות ולפיהן מעורב מר אלי טביב בהכנותיה של קבוצת הפועל ת"א לקראת עונת המשחקים 2009/2010", פתח אביבי את מכבו. 

 

"אני מוצא לנכון להדגיש בפניכם כי מעורבות, כאמור, ככל שאכן קיימת, אסורה על פי תקנוני ההתאחדות כל עוד לא חלפה תקופת צינון של 12 חודשים מסיום מעורבותו של מר טביב בקבוצת הפועל כפר סבא. הנכם מתבקשים להקפיד הקפד היטב על קיום הוראות התקנון בענין זה". עותק של המכתב הועבר גם לטביב עצמו.

 

הזהרת ההתאחדות נובעת מהעובדה שטביב וגבי קצרה, מי שמיועד להיות מנכ"ל הפועל ת"א עם כניסתו של טביב לקבוצה, עובדים מאחורי הקלעים במועדון
כבר תקופה לא קצרה. קצרה וטביב מנהלים משאים ומתנים עם שחקנים כאלה ואחרים, כשהאחרון שסיכם מולם את תנאיו היה חלוץ קרית שמונה, יובל אבידור.

  

יו"ר בקרת התקציבים, יאיר רבינוביץ', הוסיף ואמר היום לגלי צה"ל כי "טביב עושה דברים בניגוד לתקנון, וצריך לערוך בדיקה מיידית. אם הוא פועל בניגוד לתקנון צריכים להרחיקו. בית הדין יכול להרחיקו לצמיתות או לתקופה מסוימת".

 

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x