$
עסקי ספורט

מילאן חייבת למכור את קאקה מסיבות כלכליות

לפי ברלוסקוני, הקבוצה בבעלותו מפסידה בין 50 ל-60 מיליון יורו בשנה ולא יכולה לוותר על ההזדמנות למכור את הברזילאי בכ-70 מיליון יורו

אוריאל דסקל 13:2604.06.09

מילאן חייבת למכור את קאקה, כוכבה הברזילאי, לריאל מדריד כדי לכסות הפסדי ענק. כך עולה מדברים שאמר סילביו ברלוסקוני בהקשר לידיעות לפיהן קאקה סגר בריאל מדריד.

 

"אפילו מילאן מפסידה 50-60 מיליון יורו בשנה", אמר ברלוסקוני, ראש ממשלת איטליה והבעלים של מילאן. "בימים
כאלה אנחנו לא יכולים להרשות לעצמנו הפסדים כאלה". לפי ברלוסקוני: "מילאן רוצה את קאקה אבל גם רוצה שחקנים שבטוחים לחלוטין שהם מעוניינים לשחק במילאן".

 

לפי דבריו של ברלוסקוני, אין ספק שקאקה יחתום בקרוב בריאל מדריד ויזכה שם למשכורת גבוהה יותר מאשר הוא מקבל במילאן - יותר מ-9 מיליון יורו בשנה.

 

ברלוסקוני שדיבר בתוכנית Teleombardia אמר: "קאקה הוא ילד אדיר, אבל הוא צריך לחשוב גם על הכסף שלו. אם אנחנו נגדיל לו את המשכורת, נצטרך להגדיל לכל השחקנים את המשכורת ומילאן לא יכולה להרשות לעצמה את זה".

 

ריאל מדריד עשויה לשלם עד 70 מיליון יורו עבור קאקה ולהעניק לו חוזה לחמש שנים בשווי 9.5 מיליון יורו. אדריאנו גאליאני, סגן נשיא מילאן, אמר לגזטה דלו ספורט שצ'לסי, בניגוד לדיווחים, לא הגישה הצעה גדולה יותר עבור קאקה.

 

"הפתרון של צ'לסי לא קיים", אמר. "קאקה יעזוב לריאל או שיישאר במילאן. בינואר קאקה לא רצה לעזוב למנצ'סטר סיטי, אבל הוא כן יעזוב למדריד. הסיבות להחלטה הזו הן לגמרי כלכליות. אפילו הלב שלו רואה מספרים". גאליאני הוסיף שמילאן מעוניינת להביא "חלוץ גדול" ולפי הערכות תחתים בקרוב את עמנואל אדאביור, חלוץ ארסנל.  

 

העברת קאקה אמורה להיסגר רשמית בתחילת שבוע הבא.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x