$
עסקי ספורט

מייק אשלי התנצל בפני אוהדי ניוקאסל: לראות את הקבוצה יורדת ליגה זו קטסטרופה

הבעלים של קבוצת הפרמיירליג שירדה לליגת המשנה הוציא התנצלות חסרת תקדים עבור בעלים של קבוצת כדורגל באנגליה. "האוהדים היו נהדרים והגיעו באלפיהם, בבית ובחוץ", אמר

סוכנויות הידיעות 12:2727.05.09
מייק אשלי, הבעלים של ניוקאסל יונייטד שירדה לליגת המשנה מהפרמיירליג, הוציא הודעה לתקשורת בה הוא מתנצל על "הקטסטרופה" שהטעיות שלו גרמו.

 

"לראות את ניוקאסל יורדת לליגת המשנה זה קטסטרופה לכולנו", אמר אשלי, שרכש את ניוקאסל ב-2007. "אני מקבל שעשינו טעויות בעונות
הקודמות ואני מתנצל על זה". 

 

ארבעה מאמנים שונים אימנו השנה את ניוקאסל. אשלי, שמנסה לתקן את היחסים עם האוהדים מאז פיטוריו של קווין קיגן בתחילת העונה, צריך לוודא שקבוצתו תקצץ את אחד מתקציבי המשכורות הגבוהים בפרמיירליג (כ-71 מיליון ליש"ט) כדי שתשרוד כלכלית את הצ'מפיונשיפ, ליגת המשנה שמכניסה למועדון הרבה פחות מהליגה הבכירה.

 

אשלי , שרכש את ניוקאסל עבור 134.4 מיליון ליש"ט במאי 2007, ניסה למכור את המועדון ב-400 מיליון ליש"ט, אבל יצטרך להוריד את המחיר עד כדי 90 מיליון ליש"ט, לפי הערכות.

 

בדצמבר אמר שלא ימכור את המועדון וכי "הוריד אותו מהמדף".

 

אשלי הוסיף: "האוהדים שלנו היו נהדרים ואני מתנצל על כך שהם הגיעו באלפים לראות את הקבוצה בבית ובחוץ. הם היו נהדרים. אני רוצה להתנצל גם בפני כל העובדים של המועדון, שנתנו את הכל".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x