$
עסקי ספורט

ז'וזה מוריניו הוא בעל המשכורת הגבוהה בעולם הכדורגל

המאמן הפורטוגלי חתם על חוזה חדש באינטר שיכניס לו כ-9.5 מיליון יורו בשנה עד 2012 - לא כולל בונוסים. מוריניו ירוויח יותר מכל כדורגלן בעולם

סוכנויות הידיעות 14:0326.05.09

ז'וזה מוריניו האריך את חוזהו באינטר עד 2012 וצפוי לקבל כ-9.5 מיליון יורו בשנה, לא כולל בונוסים.

 

החוזה החדש הופך את מוריניו לאיש בעל המשכורת הגבוהה ביותר בעולם הכדורגל. מוריניו ירוויח יותר מהכוכב של הקבוצה שלו, זלאטן איברהימוביץ', שהוא השחקן בעל המשכורת
הגבוהה בכדורגל האירופאי.

 

הפורטוגלי יכול להרוויח עוד מיליוני יורו בשנה לפי כמות התארים שיביא לסן סירו. כך לפי הדיווחים באיטליה.

 

מוריניו, שחתם באינטר בעונה שעברה, הרוויח עד כה באיטליה כ-8 מיליון יורו בעונה. החוזה החדש אמור להבטיח את הישארותו ב"נרהזורי" ולהדוף קבוצות שמתעניינות בשירותיו כגון ריאל מדריד ומנצ'סטר סיטי.

 

מוריניו הוביל את אינטר העונה לאליפות הרביעית ברציפות ומאסימו מוראטי, הבעלים של הקבוצה, מאמין שהוא האיש שיזכה עבורו בליגת האלופות.

 

עוד מאיטליה, יובנטוס החתימה את דייגו מורדר ברמן עבור סכום של כ-24.5 מיליון יורו, שיחולקו לשלושה תשלומים (14 מיליון יורו ביולי הקרוב, 5.5 מיליון יורו בשנה הבאה ועוד 5 מיליון יורו ביולי 2011). הסכום עשוי לעלות ב-2.5 מיליון יורו לפי הישגיו של הברזילאי במדי ה"בינאקונרי".

 

ונשאר באיטליה, היום מדווחים עיתוני הספורט במדינה שמרקו ואן באסטן, פרנק רייקרד ופרנקו בארזי הם השמות מהם ייבחר סילביו ברלוסקוני, נשיא מילאן, את המחליף למאמן קרלו אנצ'לוטי, שצפוי לעזוב לצ'לסי.

 

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x