$
עסקי ספורט

לימור לבנת לשר הפנים: הוזל אבטחת תחרויות אופניים

בעקבות פניית שרת התרבות והספורט בעניין עלויות אבטחת תחרויות אופני הכביש, שדורשת המשטרה, ראש אגף התנועה במשטרה יקיים פגישה עם אנשי משרד הספורט

כתב כלכליסט 09:2422.04.09

שרת התרבות והספורט פנתה לשר לבטחון הפנים, יצחק אהרונוביץ', בעניין העלויות הגבוהות שדורשת משטרת ישראל בעבור אבטחתן של תחרויות רשמיות של מרוצי אופני הכביש. זאת בעקבות מכתבם של יו"ר איגוד האופניים, ד"ר יוני ירום ומנכ"ל האיגוד, אמיליו רויטמן אל לבנת.

 

בעקבות הפניה,

תתקיים בימים הקרובים פגישה עם ראש אגף התנועה במשטרת ישראל בנוכחות אנשי איגוד האופניים ונציגי משרד הספורט, בכוונה להסדיר את הנושא.

 

במכתבם של אנשי איגוד האופניים קובלים השניים על העלויות הגבוהות הנדרשות מהם לצורך ביצוע המרוצים. כמו כן, מהניסיון שהצטבר, קיימת לדעת אנשי האופניים אי התאמה בין הדרישות והתעריפים של מרחבי המשטרה השונים לעניין זה.

 

השרה לבנת ציינה כי התרשמה באופן חיובי מפעילות האיגוד לקידום וטיפוח הענף, שזוכה בשנים האחרונות לפופולאריות רבה בקרב כל שכבות האוכלוסייה בישראל.

 

בנושא קשור, צבי ורשביאק, יו"ר הוועד האולימפי נפגש עם שרת הספורט ושוחח איתה על מספר נושאים ביניהם אבטחת הנבחרות הישראליות והזרמה מחודשת של תקציבים במסגרת סל הספורט - לפיו רשויות מקומיות יעבירו סיוע לקידום הספורט במועדונים ואגודות במסגרות העירוניות.

 

תחת השר הקודם הפסק התקצוב - בסכום של 20 מיליון שקל.

 

כמו כן העלה ורשביאק בפני השרה לבנת את הנושא של החזרת התקציבים לפרויקטים של מרכזי המצוינות בענפי הספורט השונים במקומות שונים בארץ.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x