$
עסקי ספורט

גם וויין רוני קורבן של המיתון: חוזה החסות שלו עם מרצדס הותר

כוכב מנצ'סטר יונייטד איבד את החוזה האישי עם היצרנית הגרמנית, בשווי מיליון ליש"ט. מי שעד גיל 30 ירוויח 100 מיליון ליש"ט מחסויות אחרות, יצטרך להסתפק בצי הביתי, שכולל מכוניות בנטלי ולמבורגיני

אוריאל דסקל 15:3212.04.09

אפילו וויין רוני לא חסין בפני המיתון. כוכב מנצ'סטר יונייטד איבד חוזה חסות אישי עם יצרנית הרכב הגרמנית מרצדס-בנץ.

 

רוני, ששווי החסות שלו לשנתיים עם יצרנית מכוניות היוקרה הגרמנית עמד על כמיליון ליש"ט, קיבל הודעה בשבוע שעבר, לפיה החברה לא תחדש איתו את ההסכם,
בגלל קיצוצים שהיא עורכת בתקציב השיווק. "אנחנו לא עושים מזה ביג דיל", אמר גורם במרצדס ל"דיילי מייל". לדבריו, "החברה עושה קיצוצים רבים ואי אפשר לשלם 500 אלף ליש"ט בשנה לרוני כדי שיקדם אותה".

 

כחלק מההסכם, נהג רוני בן ה-23 במכוניות המרצדס החדשניות ביותר. הוא קיבל לאחרונה את דגם CL63 קופה, עם כל התוספות, בשווי 121 אלף ליש"ט.

  

אבל נראה, שאין מה לדאוג לרוני ולאשתו קולין. החלוץ מקבל 100 אלף ליש"ט בשבוע ממנצ'סטר יונייטד ולפי הערכות, הוא ואשתו יקבלו 100 מיליון ליש"ט מחסויות, עד שיגיעו לגיל 30.

 

כך למשל, יש לו הסכם ל-10 שנים עם נייקי, בשווי 5 מיליון ליש"ט. הוא מרוויח כ-1 מיליון ליש"ט מחוזה עם קוקה קולה ומכניס סכום של כ-900 אלף ליש"ט מחוזה עם חברת משחקי המחשב EA. עוד בידיו, הסכם לכתיבת ספרים עם ההוצאה לאור HarperCollins, שלפי הערכות שווה 5 מיליון ליש"ט.

 

נראה גם שמכוניות יוקרה לא יחסרו לחלוץ נבחרת אנגליה. ברשותו צי שכולל מכוניות בנטלי, קדילאק, אסטון מרטין, ריינג'-רובר ואף למבורגיני.

 

אגב, לפני חמש שנים בלבד הוא עוד נהג בפורד, בשווי 5,000 ליש"ט.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x