$
עסקי ספורט

משחק פרמיירליג מחוץ לאנגליה? עניין של זמן

ריצ'רד סקאדמור, מנכ"ל הפרמיירליג, אמר שהוספת מחזור ליגה, שישוחק במקומות שונים בעולם, היא "בלתי נמנעת". וגם: שינויים בהנהלת מנצ'סטר סיטי, שמתכננת עוד שינויים גדולים בקיץ

אוריאל דסקל 13:4405.03.09

ריצ'רד סקאדמור, מנכ"ל הפרמיירליג, אמר שהוספת מחזור ליגה, שישוחק מחוץ לגבולות אנגליה, (המשחק ה-39) היא 'בלתי נמנעת'. התגובות לתוכנית, שפורסמה בשנה שעברה, היו קשות, אבל סקאדמור נחוש להעביר את היוזמה.

 

"שמנו את התוכנית על האש, אחרי שהקפאנו אותה מוקדם יותר השנה",

אמר ל"דיילי מייל". "אנחנו מתכננים שיקוימו משחקי ליגה מחוץ לאנגליה. זה רק שאלה של פורמט - לא שאלה של אם זה יקרה".

 

סקאדמור הוסיף, שהתוכנית לא תפגע והיא אינה קשורה, להקמת ליגה פאן אירופאית. "ההבדל בין המשחק ה-39 להקמת ליגה פאן אירופאית הוא, שהמשחק ה-39 הוא בלתי נמנע והליגה הפאן אירופאית אינה כזו", אמר.

 

עוד מהפרמיירליג:

 

השייח מאנסור, הבעלים של מנצ'סטר סיטי, שינה באופן משמעותי את מסגרת הנהלת הקבוצה. בין השאר, הכניס מאנסור את בריאן מארווד, לשעבר שחקן נבחרת אנגליה, להנהלה. מארווד, לשעבר בכיר בנייקי, יהיה אחראי על "הקמת תשתית ויעזור לאקדמיית הנוער להתאים את צרכיה לקבוצה של מרק יוז", כך לשון הודעת הקבוצה.

 

מארווד גם יהיה אחראי על שדרוג מערכות הבריאות, המדע וזיהוי השחקנים במועדון. עם זאת, ההנחה היא שתפקידו העיקרי יהיה לשכנע כוכבים גדולים, שקשורים לנייקי בחוזי חסות, להצטרף לסיטי.

 

גראהם וולאס ודייויד פולאן יצטרפו גם כן להנהלת הקבוצה, כמנהל כספים ואחראי על קידום המותג מנצ'סטר סיטי, בהתאמה.

 

ועוד בסיטי: לפי השמועות, הקבוצה תגיש הצעה בת 100 מיליון ליש"ט לברצלונה עבור ליאו מסי, כוכבה הארגנטינאי של הקבוצה מקטלוניה. בינואר נכשלה הקבוצה בהבאת קאקה.

 

דיווחים נוספים טוענים, שהסיטי מחפשת גם מנג'ר חדש. ארסן ונגר מארסנל, זו'זה מוריניו מאינטר, סלאבן ביליץ' מנבחרת קרואטיה ואפילו דייגו מראדונה, מאמן ארגנטינה, מועמדים לתפקיד.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x