$
עסקי ספורט

צ'לסי: חוס הידינק בפנים, פיטר קניון בחוץ?

מאמן נבחרת רוסיה יקבל עד 2.5 מיליון ליש"ט בארבעה חודשים אם יזכה באליפות. דיווח: פיטר קניון, המנכ"ל, בדרך החוצה

אוריאל דסקל 10:5911.02.09

חוס הידינק, מאמן נבחרת רוסיה, יקבל על עצמו את תפקיד מאמן צ'לסי לארבעה חודשים. כך לפי הדיווחים באנגליה. הידינק אמור לקבל 1.5 מיליון ליש"ט עבור התקופה הקצרה שלו בצ'לסי, בה הוא אמור לשקם את מצב הקבוצה בליגה ולבנות מחדש רוח קבוצתית שנפגעה קשות בתקופתו של פליפה סקולארי,

שלפי דיווחים באנגליה,  זכה לפיצויים של 7.5 מיליון ליש"ט עקב פיטוריו. 

 

רומן אברמוביץ', הבעלים של צ'לסי ומי שמשלם את משכורתו של הידינק בנבחרת רוסיה, סגר את העסקה מול ההולנדי, שימשיך את תפקידו בנבחרת רוסיה. ההחתמה של הידינק על ידי אברמוביץ' מחלישה את מעמדו של פיטר קניון, מנכ"ל הקבוצה. לפי "הדיילי מייל", אברמוביץ' ניהל בעצמו את המשא ומתן עם הידיניק ומעוניין להרחיק את קניון מקבלת ההחלטות בקבוצה.

 

בנוסף למשכורתו, הידינק יקבל בונוס של 500 אלף ליש"ט אם יזכה באליפות ועל פי הופעות הקבוצה בליגת האלופות והגביע האנגלי עשוי לקבל 500 אלף ליש"ט נוספים. לפי "הדיילי אקספרס", אם יזכה הידינק בשלושת התארים ייקבל 4 מיליון ליש"ט.

 

"אם זה היה מועדון אחר התשובה שלי היתה לא", אמר הידינק. "אבל בגלל שאני מכיר את הבעלים ואני ביחסים טובים איתו אני אשמח לעזור אם אני אוכל". בקשר לעמידה בלחץ של שתי העבודות אמר הדיניק: "אני עשיתי את זה בעבר כשאימנתי את אוסטרליה בזמן שהייתי מאמן פ.ס.וו אינדהובן, אז אני מודע למה שאני צריך לעשות".

 

כמו כן, מי שפייבוריט לפי העיתונות האנגלית לקחת את התפקיד על בסיס קבוע בסיום העונה הוא קרלו אנצ'לוטי, מאמן מילאן.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x