$
חסויות וזכויות שידור

"הטיימס": אנדי מארי צפוי להכניס 100 מיליון ליש"ט מחסויות

הטניסאי הסקוטי בן ה-21 יעבור לסוכנות שתבטיח לו את ההכנסות הגבוהות ביותר מחסויות במהלך הקריירה

סוכנויות הידיעות 10:0829.12.08
אנדי מארי, הטניסאי הסקוטי, יתחיל את שנת 2009 עם הסכם שמבטיח לו הכנסה של 100 מיליון ליש"ט (כ-150 מיליון דולר). כך מדווח "הטיימס".

 

לפי הדיווח, הטניסאי מספר 4 בעולם יעזוב את הסוכנות שמייצגת אותו, Ace Group, ויחתום בסוכנות Creative Artists Agency, שמוכרת כ-CAA.

 

CAA

היא חברת בת של IMG, סוכנות הספורט הגדולה בעולם.

 

גם לאגרדר, ענקית התקשורת הצרפתית והבעלים של חברת ספורטספייב, מעוניינת במותג מארי.

 

המצב הפיננסי צפוי לפגוע בטניס העולמי כשלפי השמועות השחקנית מספר 1 בעולם, ילנה יאנקוביץ' הסרבית, צפויה לאבד את הסכם החסות האישי שלה עם ריבוק.

 

עם זאת, מארי, שהיה בגמר סלאם יחיד בקריירה שלו (יו.אס.אופן 2008) יהיה חסין בפני המיתון בזכות התחרות עליו בין הסוכנויות.

 

ראשי IMG, שמייצגת גם את רפאל נדאל ורוג'ר פדרר, רוצים את הסקוטי בן ה-21 בפורטפוליו שלהם וגם לאגרדר, שמייצגת בין השאר את ג'ו-וילפורד צונגה וריקרד גאסקה, הטניסאים הצרפתיים.

 

לאחרונה החתימה CAA את מספר שלוש בעולם, נובאק ג'וקוביץ'. הסוכנות מייצגת בין השאר את סטיבן שפילברג, טום קרוז וגם את הקומיקאי החביב על מארי, וויל פארל (שדרך אגב פנה לטניסאי כדי שיצטרף לסוכנות).

 

לפי "הטיימס", הסוכנויות מעוניינות שפאט ריסיו אפי - סוכנו של מארי, שהחתים אותו על הסכמים מצוינים עם חברת היילנד ספרינג (1 מיליון ליש"ט לשנה), רקטות הד, רויאל בנק אוף סקוטלנד וחברת ההלבשה פרד פרי (אותה יעזוב עבור K-Swiss), - יצטרף ביחד עם הלקוח הסקוטי שלו לשורותיהן.

 

בכל מקרה, התחרות על שירותיו של מארי מגדילה את סיכוייו של הסקוטי להפוך לאחד מהשמות החמים בסבב.

 

ב-IMG, מבטיחים למארי הכנסה של 100 מיליון ליש"ט במהלך הקריירה שלו מהסכמים שיווקים ונותני חסות.

 

רוג'ר פדרר שילש את הכנסתו מפרסום לאחר המעבר ל-IMG ב-2005 ל-35 מיליון דולר בשנה. בתחילת השנה, חתם פדרר על הסכם חסות לעשר שנים עם נייקי עבור 130 מיליון דולר.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x