$
עסקי ספורט

יוזמה בפ"ת: כספים ציבוריים לקבוצות תמורת נציגי אוהדים בהנהלות

ע"ד אורי אהד, המתמודד לראשות העירייה ויוזם הרעיון: "גוף בעל חשיבות ציבורית כקבוצת כדורגל, שמתוקצב ברובו ע"י כספי ציבור, אינו יכול להתנהל במנותק מהציבור שמממן אותו ולמענו הוא פועל"

אוריאל דסקל 10:1228.10.08

עו"ד אורי אהד, יריבו העיקרי של איציק אוחיון בהתמודדות על ראשות עיריית פ”ת, אמר בפגישות שערך לאחרונה עם נציגים מחוגי האוהדים של הפועל פ"ת, כי הוא יתנה את הקצאת הכספים הציבוריים לקבוצות בעיר בכך שיהיו נציגי אוהדים בהנהלות הקבוצה.

 

הדברים נאמרו בפגישה של אהד עם

נציגי אוהדי הפועל פתח תקוה. האוהדים מוחים כבר מספר שנים כנגד חוסר השקיפות שבהתנהלותן הכספית של הקבוצות שמתוקצבת גם על ידי כספים ציבוריים.

 

התמיכה העירונית בהפועל פ"ת מוערכת בקרוב למיליון שקל לעונה, ואהד הבטיח כי העירייה ברשותו לא תקצה את הכסף הזה אם לא יהיה נציג אוהדים שיבחר על ידי חברי איגוד אוהדי הקבוצה לדירקטוריון הקבוצה.

 

"גוף בעל חשיבות ציבורית כקבוצת כדורגל, שמתוקצב ברובו ע"י כספי ציבור, אינו יכול להתנהל במנותק מהציבור שמממן אותו ולמענו הוא פועל", אמר אהד. "נציגות ציבורית רשמית של עמותת אוהדי הפועל פ"ת בדירקטוריון הקבוצה תביא לשקיפות בהתנהלות הכספית שתוביל להגברת האמון בין ההנהלה לאוהדים ותפחית את המתח והאלימות סביב הקבוצה. בכך גם תונח התשתית לבנייתו של גוף וולנטרי שירתום את אלפי אוהדי הקבוצה למען הקבוצה ולמען הקהילה והעיר בה הקבוצה פועלת".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x