$
חדשות נדל

מגורים ייזום ובנייה רכשה ממשפחת סאלם בניין ברחוב פיירברג בתל אביב ב־30 מיליון שקל

הבניין הוא בן שלוש קומות ותשע דירות וניתן להוסיף לבניין 2.5 קומות או להרסו ולבנות בניין חדש בן 5.5 קומות. במשך שנים שימש המבנה למגוריה של משפחת סאלם, מוותיקי קהילת עדן בישראל

דותן לוי 09:0707.04.16

בניין ברחוב פיירברג 28 בלב תל אביב נמכר לאחרונה לחברת מגורים יזום ובנייה, שבבעלות עדו דאובר ואלון בכר, בסכום של 30 מיליון שקל, כך נודע ל"כלכליסט".

 

הבניין, שנבנה בשנות הארבעים של המאה הקודמת, הוא בן שלוש קומות ותשע דירות, שאוכלסו עד לאחרונה, ושטחו הכולל עומד על 482 מ"ר. במשך שנים שימש המבנה למגוריה של משפחת סאלם, מוותיקי קהילת עדן בישראל. המוכרים ‑ 13 יורשים (אחים ואחיינים) של המנוח שלום סאלם אליהו ‑ שקלו במשך תקופה ארוכה אם לשפץ את הבניין ולהרחיבו לשימוש בני המשפחה אך לבסוף החליטו למכור לאור מחירי הנדל"ן הגבוהים באזור. את המוכרים ייצגו עורכי הדין אלון סמואל ויוסף מילר. המשא ומתן על הבניין התנהל מול משקיעים וקבלנים רבים בחצי השנה האחרונה.

הבניין ברחוב פיירברג 28. יהפוך לבניין יוקרה הבניין ברחוב פיירברג 28. יהפוך לבניין יוקרה צילום: אוראל כהן

 

על פי התב"ע לאזור, ניתן להוסיף לבניין 2.5 קומות או לחלופין להרסו ולבנות בניין חדש בן 5.5 קומות על עמודים ומספר קומות מרתף. לפי נתוני רשות המסים, דירות שנמכרו לאחרונה באזור נמכרו בכ־50 אלף שקל למ"ר. הרוכשת חברת מגורים יזום ובניה מתעתדת לשפץ את הבניין, להשלים את הבנייה על הגג, ולמכור את הדירות כדירות יוקרה.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x