$
נדל"ן

האחים חג'ג' יקימו מגדל למגורים ולמלונאות בשדרות רוטשילד בת"א

"מגדל שד"ל" ייבנה בשטח שבין הרחובות רוטשילד, יהודה הלוי, שד"ל ויבנה. המגדל יהיה בן 30 קומות בשטח עילי בנוי כולל של 13,000 מ"ר וכן חניון בן 9 קומות

שי פאוזנר 10:3301.01.12

למרות העצירה בהשקעות הקבלנים והיזמים שנרשמה בחודשים האחרונים, קבוצת חג'ג'שבבעלות האחים צחי ועידו חג'ג' לא עוצרת. הקבוצה, באמצעות החברה הציבורית רג'נסי שאת רכישתה השלימה לפני כחודש ימים, תקים מגדל יוקרה בן 30 קומות ברחוב רוטשילד בתל אביב, שישמש בחלקו למגורים ובחלקו למשרדים או מלונאות, כך דיווחה הבוקר (א') רג'נסי לבורסה.

 

מגדל היוקרה ברוטשילד, שיכונה "מגדל שד"ל", ייבנה בשטח שבין הרחובות רוטשילד, יהודה הלוי, שד"ל ויבנה. המגדל אושר בתב"ע שפורסמה לפני כחודש.

 

מה דעתך על מניית חג'ג' נדל"ן:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

המגדל יכלול כאמור 30 קומות בשטח עילי בנוי כולל של 13,000 מ"ר וכן חניון בן 9 קומות בגודל 18,250 מ"ר. על פי התכנית, חברת רג'נסי תקים בקומות התחתונות של המגדל משרדים או מלונאות, כשבקומות העליונות של המגדל יוקמו דירות מגורים יוקרתיות. המיקום, רוטשילד פינת שד"ל, הוא מהמובילים לאורך רחוב רוטשילד.

 

רכישת הקרקע בוצעה דרך רכישת 50 אחוז מהמניות של חברת הד מאסטר, השייכת לחברת דיגל הציבורית, שהחזיקה ב-60% מהפרויקט.  במקביל, ובעסקאות המותנות ברכישת הד מאסטר, התקשרה חג'ג' עם 6 בעלי זכויות פרטיים לרכישת יתרת הזכויות במתחם, וכן התקשרה בהסכם שיתוף עם איש העסקים רפי קלינה, המחזיק ביתרת המניות בהד מסטר, ושעמד מאחורי השידוך עם קבוצת חג'ג'.

 

רכישת המניות של הד מאסטר נעשתה תמורת 18 מיליון שקל. לחברה חוב לבנק הבינלאומי בסך של 18 מיליון שקל נוספים, כשאת הערבויות לחוב זה לקחה על עצמה קבוצת חג'ג'. כמו כן, הד מאסטר התחייבה לשלם לאיש העסקים קלינה 6 מיליון שקל עלויות שנשא בהן עד למועד העסקה וכן דמי ייזום.

 

צחי חג'ג': "אנחנו שמחים לחזור אל קדמת הבמה של העיר תל אביב עם פרויקט יוקרה נוסף מבית קבוצת חג'ג'. המקרקעין הרלבנטיים הם מהנדירים שעוד נותרו בתל אביב ובפריים לוקיישן בולט במיוחד. בכוונתנו להקים פרויקט יוקרה ייחודי, המהדר את המיקום הייחודי".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x