$
הכסף

אל על מאריכה בשנה את תוקף הנקודות ב"הנוסע המתמיד"

כך הודיעה היום החברה. ההטבה לחברי המועדון תחול גם באופן רטרואקטיבי לנקודות שפגו החל מחודש אפריל השנה ועד לכאלה שיפוגו בדצמבר 2021, כך שתוקף כל הנקודות יוארך עד ל-2022; ההארכה ללקוחות היוקרה תחול אוטומטית עד סוף שנת 2022

נוית זומר 13:0525.10.20

אל על מאריכה בשנה נוספת את תוקף הנקודות של חברי המועדון היוקרה שלה, שעומדות לפוג עד חודש דצמבר 2021. כך הודיעה היום החברה. 

 

הטבת הארכת הנקודות תחול גם באופן רטרואקטיבי - כך שנקודות שפגו החל מאפריל 2020, יוארכו גם במועד הפקיעה לשנה נוספת - עד 2022.

 

 

מנגנון הארכת המעמד של לקוחות היוקרה (כסף, פלטינה וכו') יחול עד סוף שנת 2022. יש לציין כי כל הנקודות שפגו מחודש אפריל ועד ספטמבר יוחזרו ללקוחות ויוארכו אוטומטית בשנה נוספת.

ליאור טנר, מנכ"ל פליי קארד ומועדון הנוסע המתמיד של אל על ליאור טנר, מנכ"ל פליי קארד ומועדון הנוסע המתמיד של אל על צילום: יוסי זליגר

 

כך למשל, נקודות שתוקפן עומד לפוג בחודש נובמבר 2020 יוארכו במועד הפקיעה לשנה עד נובמבר 2021. נקודות שצפויות להמחק בדצמבר 21 ועוד לא מומשו יוארכו במועד הפקיעה לשנה נוספת עד דצמבר 2022. לפי החברה, הארכות המעמד ותוקף הנקודות יחולו אוטומטית, ללא צורך בפניה של חבר המועדון. לחברים תישלח הודעה על ההארכה מטעם מועדון הנוסע המתמיד של אל על.

 

עם פרוץ משבר הקורונה הרחיב המועדון את מגוון ההטבות ואפשרויות המימוש של הנקודות בעולמות תוכן נוספים, לרבות נופש בישראל, שופינג, מסעדות, המרת נקודות לגיפט קארד, דלק ועוד.

 

ליאור טנר, מנכ"ל מועדון הנוסע המתמיד ופליי קארד אמר: "לאורך כל תקופת המגיפה עשינו מאמץ כדי לאפשר ללקוחות לממש את הנקודות שצברו באמצעות הטבות בעלות ערך מוסף. הארכת תוקף הנקודות לכלל חברי המועדון, יאפשר להם לממש את הנקודות בעולמות הטיסה גם בטווח הארוך".

x