$
צרכנות פיננסית

בנק הפועלים מרחיב את שיתוף הפעולה עם אמזון

יציע הטבות למחזיקי כרטיס האשראי של הבנק בסמיכות לאירועי המכירות הגדולים של אמזון; עד עתה שיתופי הפעולה בין הצדדים היו מזדמנים, היום נחתם שיתוף פעולה קבוע לשנתיים הבאות

אביאור אבו 16:1324.12.19

בנק הפועלים הכריז היום (ג') על תכנית ארוכת טווח לשיתוף פעולה עם אמזון, "במטרה לחזק את מעמדה של ישראל בסחר המקוון העולמי". דבר המגעים בין הצדדים נחשף בפברואר האחרון בכלכליסט.

 

בשבוע שעבר נערכה פגישה בתל אביב בין הנהלת הבנק, בראשות המנכ"ל דב קוטלר, לבין משלחת בכירה של אמזון העולמית בהובלת רותם הרשקו, מנהל אמזון גלובל. בפגישה נקבע כי שיתוף הפעולה בין הגופים יתמקד בהצעת ערך ייחודית ללקוחות פרטיים ועסקים קטנים ובינוניים הפועלים באתר של אמזון, ובמתן הטבות למחזיקי כרטיס אשראי של בנק הפועלים עבור קניות בסמיכות לאירועי המכירות הגדולים של אמזון.

  

מנכ"ל בנק הפועלים דב קוטלר מנכ"ל בנק הפועלים דב קוטלר צילום: מקס מורון

 

עד עתה היו שיתופי הפעולה בין הצדדים מזדמנים, והיום חתמו הצדדים על שיתוף פעולה קבוע לשנתיים הבאות. שיתוף הפעולה הראשון בין הפועלים לאמזון התקיים בספטמבר, עם השקת הפעילות הקמעונאית של ענקית המסחר המקוון בישראל, במסגרתו העניק הבנק למחזיקי כרטיס האשראי שלו 30 דולר הנחה לרכישות במעל 90 דולר באמזון. בבלאק פריידי הציע הבנק 50 דולר הנחה בקנייה מעל 100 דולר.

 

מנכ"ל הבנק קוטלר אמר כי "בנק הפועלים זיהה את פוטנציאל הצמיחה המשמעותי של ענף הסחר האלקטרוני העולמי ואת הערך הנוצר לעסקים להתחיל לייצא לעולם בקלות, וכן ערך לצרכנים. בשנת 2019 פעלו בנק הפועלים ואמזון על מנת לספק יתרונות ייחודיים ללקוחות פרטיים ועסקיים קטנים ובינוניים, באמצעות מבצעים ותמריצים שונים. בעקבות הצלחת הפעילות, בנק הפועלים יחד עם אמזון ישתפו פעולה בשנתיים הבאות להציע מוצרים, שירותים ויתרונות בעלי ערך מוסף".

 

מנהל אמזון גלובל, רותם הרשקו, אמר: "אנו ממוקדים בחיפוש מתמיד אחר שיפור חווית הלקוח וההכרזה היום היא צעד נוסף בתהליך זה. אנו שמחים לעבוד עם בנק הפועלים בכדי לספק יתרונות חדשים ומרגשים ללקוחות בישראל".
x