הכסף

מנכ"לית חדשה בביטוח: יפעת רייטר מונתה למנכ"לית AIG ישראל

רייטר סמנ"לית חיים ובריאות בחברה מחליפה בתפקיד את המנכ"ל היוצא, שי פלדמן, שמסיים בסוף החודש ועובר לנהל את קבוצת סמל"ת

רחלי בינדמן 12:1311.09.19
מנכ"לית חדשה לחברת AIG ישראל. יפעת רייטר, סמנכ"לית חיים ובריאות בחברה, נבחרה על ידי הדירקטוריון לתפקיד מנכ"לית AIG ישראל.

 

רייטר, התחילה את הקריירה שלה במספר תפקידים ברשות שוק ההון, שם התוודעה לראשונה לתחום הביטוח. מאז צברה ותק של כ-20 שנה ב-AIG ישראל, בה כיהנה במספר תפקידי ניהול בכירים, בעולמות ביטוחי הפרט , ובפרט בתחום הרכב.

 

יפעת רייטר יפעת רייטר צילום: סיון פרג'

 

במסגרת תפקידה האחרון בחברה כסמנכ"לית חיים ובריאות, מילאה רייטר תפקיד בקידום תחום החדשנות בחברה. היא עשתה זאת בין השאר, עם פיתוחו והשקתו של AIG Safe Life, ביטוח בריאות שמסייע בסיגול אורח חיים בריא ומתגמל על הצלחה, על בסיס טכנולוגיה ייחודית שפותחה בשיתוף עם פרופ' דן אריאלי.

 

רייטר מחליפה בתפקיד את המנכ"ל היוצא, שי פלדמן, שמסיים בסוף החודש ועובר לנהל את קבוצת סמל"ת. פלדמן, גם כן כיהן במספר תפקידי ניהול בכירים ב-AIG ישראל ו-AIG העולמית, טרם מונה לתפקיד אותו הוא עוזב כעת.

 

יפעת רייטר, מנכ"לית AIG ישראל: "אני מודה מקרב לב להנהלת החברה על האמון שהם נתנו בי ולשי פלדמן, שהיה עבורי מודל לחיקוי כמנהל ומסיים קדנציה מוצלחת במיוחד בחברה. אין ספק שמדובר בתקופה מרתקת במיוחד עבור ענף הביטוח בישראל ואני נרגשת לקחת את ההובלה של החברה קדימה יחד עם צוות המנהלים והעובדים המקצועי והמחויב של AIG, ומשוכנעת כי נשמר ונחזק את מעמדה של החברה כחלוצה טכנולוגית ודיגיטלית

בטל שלח
    לכל התגובות
    x