$
הכסף

פפר מסתער על הצעירים: יאפשר פתיחת חשבון לבני 16-18 כחשבון ראשון

עד כה הבנק הדיגיטלי מבית לאומי אפשר רק לבני 18 ומעלה לפתוח חשבון והתנה זאת בקיומו של חשבון קיים. טכנולוגיית זיהוי פנים איפשרה את המהלך

רחלי בינדמן 11:0915.04.19
הבנק הדיגיטלי פפר של בנק לאומי יאפשר לראשונה לצעירים בני 16-18 לפתוח חשבון בפפר גם אם אין להם חשבון ראשון בבנק אחר, התנאי שהיה רלוונטי עד כה מטעמי זיהוי והלבנת הון.

 

 

 

בנק ישראל אישר ל-Pepper להציע ללקוחות בין הגילאים 16-18 פתיחת חשבון צעיר, כחשבון בנק ראשון. עד כה, Pepper הציע ללקוחותיו פתיחת חשבון בנק רק בתנאי שהם מעל גיל 18 ובמידה וכבר יש להם חשבון קודם בבנק ישראלי. בקרוב תתאפשר פתיחת חשבון ב- Pepper, כחשבון ראשון, גם ללקוחות מעל גיל 18.

המהלך התאפשר הודות להטמעת טכנולוגית זיהוי פנים, המצליבה בין תעודת הזהות לסריקת הפנים.

 

הבנק מסתער על הצעירים הבנק מסתער על הצעירים

 

כרטיס האשראי שיוצע ללקוחות מתחת לגיל 18 הינו כרטיס דביט בינלאומי של חברת ויזה, איתו ניתן לבצע עסקאות בבתי עסק או להזמין אונליין, בארץ ובחו"ל. ככרטיס דביט, הוא מאפשר לבצע רכישות בחיוב מיידי, עם מגבלת הוצאה יומית של עד 400 שקלים (במשיכה ותשלומים), ומבלי האפשרות להיכנס למינוס.

 

על פי ההערכות, מדי שנה נפתחים בישראל כ-130,000 חשבונות בנק לצעירים בני 16-18.

 

מדובר במהלך משמעותי עבור הבנק שכן זו אפשרות "לתפוס" את הלקוחות הצעירים שיוכלו בקלות לפתוח חשבון דרך המובייל. הצעירים הם קהל יעד מועדף על הבנקים מתוך ידיעה כי לרוב החשבון הראשון שפותחים הצעירים יהיה החשבון שילווה אותם לכל חייהם ולכן הם נוהגים לפתות אותם במתנות הצטרפות ופטור מעמלות. כמובן שבפפר עדיין יצטרכו לעבור את המשוכה שבה לרוב צעירים נוהגים לפתוח חשבון בנק ראשון בבנק של הוריהם.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x