$
הכסף

מיכל קיסוס הרצוג מונתה למנכ"לית פפר של לאומי

החליפה את לילך בר-דוד שמסיימת את תפקידה על רקע רילוקיישן עם משפחתה לארה"ב. קיסוס הרצוג כיהנה כראש אגף חדשנות ודיגיטל בלאומי

רעות שפיגלמן 15:3815.02.18

לילך בר-דוד, מנכ"לית פפר, הבנק הדיגיטלי של לאומי, החליטה לסיים את תפקידה, שמונה חודשים אחרי שפפר הושק לציבור. בר-דוד שימשה כמנכ"לית מאז יולי 2015 ופרישתה מתבצעת על רקע רילוקיישן עם משפחתה לארה"ב.

 

 

 

מי שתחליף אותה היא מיכל קיסוס הרצוג, ראש אגף חדשנות ודיגיטל. טרם הוחלט מי יחליף את קיסוס הרצוג. קיסוס הרצוג ביצעה תפקידים רבים בלאומי בשנים האחרונות, ובהם ראש מטה ואסטרטגיה בחטיבה הבנקאית, ראש אגף פיתוח עסקי, ובתפקידה האחרון הובילה את אגף חדשנות ודיגיטל.

 

מיכל קיסוס הרצוג מיכל קיסוס הרצוג צילום: בנק לאומי

 

 

בתוך כך, בלאומי מציינים כי אחרי פחות משנה אחרי ההשקה מונה פפר עשרות אלפי לקוחות, כאשר בפפר שואפים להגיע לנתח של מאות אלפי לקוחות בארבע-חמש השנים הקרובות.

 

בנוסף, חנה שינדלר תמונה למנכ"לית פפר אינטרנשיונאל ותהיה אחראית על שיתופי פעולה בינלאומיים של פפר. "לאור ההתעניינות הרבה של גופים בינלאומיים בשיתופי פעולה עם פפר, תמונה חנה שינדלר למנהלת PEPPER אינטרנשיונל. פעילות פפר אינטרנשיונל תתבצע במסגרת חטיבת אסטרטגיה ורגולציה, שאחראית גם על שלוחות חו"ל", מציינים בלאומי.

 

שינדלר ניהלה בחמש השנים האחרונות את אגף ה-BRM (Business Representative Manager) בחטיבת הטכנולוגיה של הבנק ולפני כן ניהלה צוותי מכירות ופיתוח עסקי באמדוקס, בדגש על פעילות מול השוק הבינלאומי.

 

פפר הוא בנק הפועל תחת רשיון בנקאי של לאומי, המוכוון לקהל היעד בגילאי 35-18. מדובר בבנק ללא סניפים, וללא אתר אינטרנט, אלא רק דרך אפליקציית מובייל ותמיכה טלפונית 24/7.

 

ב-PEPPER ניתן לנהל חשבון עו"ש, לקחת הלוואות, להפקיד לפקדונות וחסכונות, לקבל פנקס צ'קים וכרטיס אשראי. היות ו-PEPPER פועל על פי מודל ניהולי רזה אין תשלום על עמלות, אלא רק על דברים חריגים.  לא ניתן לנהל תיק ניירות ערך או לקחת משכנתא בפפר אולם מדובר על שירותים כי צפוי שיתווספו בעתיד הקרוב.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x