שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
הכסף

הבנק הדיגיטלי PEPPER של לאומי זמין מהבוקר לכלל הציבור

מדובר בבנק ללא סניפים וללא אתר אינטרנט, אלא רק דרך אפליקציית מובייל. ב-PEPPER ניתן לנהל חשבון עו"ש, לקחת הלוואות, להפקיד לפקדונות וחסכונות, לקבל פנקס צ'קים וכרטיס אשראי

רעות שפיגלמן 11:1226.06.17

 

אחרי כמה חודשים של השקה שקטה, הבנק הדיגיטלי PEPPER של בנק לאומי זמין מהבוקר לכלל הציבור.

 

מדובר בבנק ללא סניפים וללא אתר אינטרנט, אלא רק דרך אפליקציית מובייל. ב-PEPPER ניתן לנהל חשבון עו"ש, לקחת הלוואות, להפקיד לפקדונות וחסכונות, לקבל פנקס צ'קים וכרטיס אשראי. היות ו-PEPPER פועל על פי מודל ניהולי רזה אין תשלום על עמלות, אלא רק על דברים חריגים. ב-PEPPER מציעים פיד משתמש פרסונאלי עם השוואת הפעילות הפיננסית לחתך הגילאים של המשתמש.

 

מימין: תמר יסעור ראש החטיבה לבנקאות דיגיטלית בבנק לאומי ולילך בר דוד מנכ"לית בנק PEPPER מימין: תמר יסעור ראש החטיבה לבנקאות דיגיטלית בבנק לאומי ולילך בר דוד מנכ"לית בנק PEPPER צילום: כפיר סיון

 

 

זהו למעשה הבנק הראשון שמנגיש מכלול שירותים בנקאיים במודל של סלולרי בלבד, כאשר קהל היעד הוא דור המילניא'ס גילאי 35-18. לעת עתה ישנם כמה אלפי לקוחות וב-PEPPER שואפים להגיע לנתח של מאות אלפי לקוחות בחמש השנים הקרובות.

 

לא ניתן לנהל תיק ניירות ערך או לקחת משכנתא ב-PEPPER, אולם בבנק מבטיחים כי שירותים אלו יתווספו בקרוב.

 

כדי להצטרף ל-PEPPER יש לנהל חשבון בנק בבנק אחר, ולאחר ההצטרפות ניתן לסגור את החשבון האחר או להשאירו.

 

משרדי בנק  PEPPER בפעולה משרדי בנק PEPPER בפעולה צילום: כפיר סיון

 

 

בהתאם להוראות בנק ישראל - לא תוכלו לפתוח חשבון בפפר אם אין ברשותכם חשבון בבנק אחר. עם זאת, תוכלו אחרי פתיחת החשבון בפפר לסגור את החשבון הראשון.

 

פפר הוא סטארט-אפ שפועל מזה כשנתיים, ויש בו כ-150 עובדים. הוא מנוהל על ידי לילך בר דוד, והוקם על ידי בנק לאומי. למרות שעל פניו מדובר על תחרות על קהל לקוחות גם של בנק לאומי עצמו, הרי שמבחינה אסטרטגית מתכננים בבנק לאומי להציע לאותם לקוחות פוטנציאליים בגילאי 18-35 לעבור לפפר כדי לחסוך בעלויות ולקבל שירותים מותאמים יותר עבורם.

 

צילומי מסך של אפליקציית PEPPER צילומי מסך של אפליקציית PEPPER

 

רוצים לדעת מה מגיע לכם? לחצו כאן למדריך הזכויות המלא

בטל שלח
    לכל התגובות
    x