הכסף

הושק "הר הביטוח": כך תאתרו בקליק את כל הביטוחים שלכם

הפיקוח על הביטוח השיק את האתר שיאפשר לאתר ביטוחי דירה, רכוש, בריאות, חיים ואובדן כושר עבודה; זאת במטרה לעשות סדר בביטוחים של הציבור וגם לאפשר הוזלתם

רחלי בינדמן 12:4003.04.17

"הר הביטוח" - אתר איתור הביטוחים של רשות שוק ההון יצא היום (ב') לדרך. מדובר באתר שמאפשר לציבור לקבל מידע על כל הביטוחים שברשותו ולאתר מצבים שבהם הוא נמצא בכפל ביטוח ואף לפעול להוזלת ביטוחים קיימים.

 

 צילום מסך

 

התוכנית להקמת האתר נחשפה לראשונה ב"כלכליסט" ביוני אשתקד.  מדובר במהלך המשך של הפיקוח על הביטוח לאחר שהשיק את "הר הכסף" – אתר לאיתור כספים פנסיונים אבודים.

 

האתר החדש יאפשר לאתר ביטוחים כמו ביטוחי דירה, רכוש, בריאות, חיים ואובדן כושר עבודה, במטרה לעשות סדר בביטוחים של הציבור ואף לאפשר לו לגלות אם הוא עדיין משלם על ביטוח שכלל לא ידע שהוא הצטרף אליו או ששכח לבטל.

 

הסיבה שהמנוע הושק מלכתחילה נבע מתופעה בעייתית של חברות הביטוח וסוכנויות הביטוח שנהגו לקיים שיחות יזומות עם הציבור ולעודד אותם לרכוש ביטוחים חדשים תוך הצגת הביטוח כ"הטבה" באופן שבלבל את הלקוחות שלא בהכרח הבינו שהם קונים ביטוח חדש אלא רק מרחיבים ביטוח קיים למשל.

 

האתר יאפשר הוזלת הביטוחים דרך הפנייה למחשבוני השוואת מחירים של הפיקוח כמו מנוע השוואת ביטוחי חיים, מנוע השוואת ביטוחי דירות ומנוע השוואת ביטוחי בריאות.

 

לאתר החדש ליחצו כאן 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x