$
הכסף

שי בן עמר יחליף את ניר זוננברג בתפקיד מנהל מחלקת המחקר של מיטב-דש

בן עמר שכיהן ב-9 השנים האחרונות כמנהל מחלקת המחקר של כלל יחליף במיטב-דש את ניר זוננברג שעובר לעבוד בקרן נוקד של רועי ורמוס

רחלי בינדמן 15:0008.05.16

שי בן עמר, 43, מונה לתפקיד מנהל מחלקת המחקר של מיטב דש לקראת סיום תפקידו של ניר זוננברג שעובר לעבוד בקרן הגידור של רועי ורמוס ושלומי ברכה.

 

בן עמר מסיים 9 שנים בתפקיד מנהל מחלקת המחקר ב"כנף – כלל ביטוח" ובעברו שימש מספר שנים כאנליסט בכיר בקופות הגמל של בנק דיסקונט וכן כאנליסט בבנק מזרחי. הוא מחזיק בתואר שני במנהל עסקים, עם התמחות במימון, מאוניברסיטת תל אביב ותואר ראשון בכלכלה ופילוסופיה בהצטיינות מאוניברסיטת תל אביב.

 

ניר זוננברג מסיים החודש את תפקידו במיטב דש לאחר 10 שנים בחברה, מתוכן 6 שנים בהן ניהל את המחלקה, ועובר לקרן הגידור נוקד.

אילן רביב מנכ"ל מיטב דש אילן רביב מנכ"ל מיטב דש צילום: עמית שעל

 

שי בן עמר, מנהל מחלקת מחקר מיטב דש: "אני שמח להצטרף לצוות המקצועי של מיטב דש ועל הצעד החדש בדרכי המקצועית. זוהי הזדמנות להודות לצוות "כנף" וכלל על העבודה המוצלחת לאורך השנים ובפרט למנכ"לי כנף אשר תחתיהם עבדתי לאורך השנים ומהם למדתי רבות, רועי יקיר, שוקי בורשטיין וענת לוין".

 

אילן רביב, מנכ"ל מיטב דש: "אנו מברכים את שי בן עמר על הצטרפותו לצוות המקצועי של מיטב דש ובטוחים כי יחד עם צוות האנליסטים של בית ההשקעות ימשיכו להיות אבן יסוד בראיה האסטרטגית שלנו. מחקר מקצועי וטוב הוא הבסיס להשגת תשואות לאורך זמן ולכן אני שמח על תוספת הכוח של שי לבית ההשקעות".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x