$
הוועידה לעסקים קטנים ובינוניים 2016

הוועידה לעסקים קטנים

איתן כבל: "אין פסיכיאטר שיכול לטפל בממשלה הזאת"

יו"ר ועדת הכלכלה האשים את הממשלה בעיכוב המתווה מעל 5 שנים "בגלל טמטום, חולשה וחוסר יכולת לנהל"; אמר בנוגע לעסקים קטנים: "הכלכלה הישראלית שלא יכולה לנוע בלעדיהם, לא יודעת למנף ולחזק את העסקים האלו"

רעות שפיגלמן 11:1828.03.16

"אין פסיכיאטר שיכול לטפל בממשלה הזאת". כך אמר הבוקר (ב') יו"ר ועדת הכלכלה איתן כבל בוועידה לעסקים קטנים ובינוניים בעידן הקמעונאות הרב-ערוצית של "כלכליסט", במסגרת "מושב מאקרו – הנושאים הבוערים".  

  

כבל פתח את דבריו בהתייחסו לדחיית בג"ץ את מתווה הגז ואמר כי האמירות וההתקפות נגד בית המשפט העליון הן מסוכנות ביותר. "אומר זאת ללא שום קשר להחלטה שנתקבלה. יש כאן חצי עם שלא מקבל את דעה. בית המשפט העליון תמיד היה בעיני הסמכות העליונה. גם אני הגשתי כמה פעמים בג"ץ ובסופו של דבר קו דק מאוד מחבר את ההתקפות האחרונות על בית המשפט העליון, את ההתקפות על הרטמכ"ל. אני קורא לראש הממשלה לעצור לאלתר את האמירות המסוכנות האלה", אמר כבל.

 


 

בהמשך, כבל התייחס בדבריו גם לנושאים בוערים אחרים תחת טיפולה של ועדת הכלכלה. "לגופו של עניין, מחר אני מסיים את השימוע לעצירת הקטל בדרכים. אני מאמין שהתוצאות יביאו לשינוי גדול". השימוע הבא שיעסיק את ועדת הכלכלה יעסוק בנושא העסקים הקטנים והבינוניים, ועל כך אמר כבל "אין ספק שהכלכלה הישראלית שלא יכולה לנוע בלעדיהם – לא יודעת למנף ולחזק את העסקים האלו, וכל אשר נמכר אלו רק מילים והבטחות ועוד הבטחות". "לא מדובר על דוכן פלאפל, מבלי לזלזל. מבינים היום את חשיבות הדבר", הוא מוסיף. כבל אמר כי הוא וחבריו בוועדת הכלכלה ינסו לרתום את הטיפול בעסקים הקטנים והבינוניים שירקום עור וגידים ולא יישאר רק בגדר מילים כתובות.

 

יו"ר ועדת הכלכלה איתן כבל יו"ר ועדת הכלכלה איתן כבל צילום: צביקה טישלר

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x