$
עסקים קטנים ובינוניים ישן

בנק הפועלים משיק כרטיס מועדון לעסקים קטנים ובינוניים

המועדון החדש מציע כרטיס ארוחות עסקי המקנה הטבות ל-4,000 מסעדות ברחבי הארץ, הנחה ברשת סונול, בביטוח ישיר ובעסקים נוספים

שירות כלכליסט 13:3308.02.15

בנק הפועלים משיק את "פועלים Business" - מועדון עסקים קטנים שיעניק ללקוחותיו העסקיים הטבות של עסקים גדולים ויאפשר חיסכון של עד אלפי שקלים בשנה. הלקוחות ייהנו מהנחות על ארוחות עסקיות, דלק, ביטוח, וכרטיסים למופעים.

 

בין ההטבות שיוצעו ללקוחות המועדון יהיה גם כרטיס הארוחות העיסקי RestoPass מבית Sodexo ("סיבוס" לשעבר), המקנה הטבות והנחות בכ-4,000 מסעדות בפריסה ארצית. נוסף על כך, רשת סונול תציע ללקוחות המועדון הנחה במחיר הדלק 95 אוקטן, 5% הנחה ברשת חנויות הנוחות So good ואפשרות להתקנת דלקן בנזין. אתר בונוס קלאב יעניק הטבות שונות בתחום הפנאי, התרבות והנופש במחירים מיוחדים. חברת ביטוח ישיר תציע אף היא ביטוח לעסקים קטנים ובינוניים במחירים מיוחדים. בנוסף, ייהנו העסקים החברים מהחזר CashBack במגוון עסקים ורשתות.  

 

הילה הרמולין-רונן, מנהלת האסטרטגיה השיווקית בבנק הפועלים אמרה כי "המועדון הינו מהלך חדשני שיסייע להתנהלות השוטפת של העסקים הקטנים והבינוניים ויחסוך בהוצאות השוטפות. כידוע, ניהול עסק קטן כרוך בהוצאות רבות ומשמעותיות כמו עובדים, תקשורת, ביטוח, רכש וציוד משרדי ועוד ואינו נהנה מיתרון הנחות לגודל כמו העסקים הגדולים. עם השקת פועלים Business יוכלו עסקים קטנים ובינוניים המנהלים חשבון בבנק הפועלים ליהנות מהמחירים והשירותים מהם נהנים העסקים הגדולים".

 

הילה הרמולין רונן. "עסקים קטנים יכולים ליהנות משירותים של עסקים גדולים" הילה הרמולין רונן. "עסקים קטנים יכולים ליהנות משירותים של עסקים גדולים" צילום: סיון פרג'

 

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x