שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
הכסף

בנק הדואר מנפיק כרטיס "ויזה נטען דולר"

את הכרטיס ניתן יהיה לטעון כל פעם בסכום של עד 2,500 דולר. הכרטיס מיועד לצעירים ולאוכלוסיות חלשות שלא יכולות לקבל כרטיס אשראי בינלאומי

רימונה פרקש ברוך 13:1605.07.11

חברת דואר ישראל, באמצעות בנק הדואר, עושה צעד נוסף לקראת כניסתו לעולם העסקי והתחרותי בשוק הפיננסי,  והשיק כרטיס ויזה נטען דולר. מדובר בכרטיס חיוב שאינו מקושר לחשבון בנק כלשהו, ומשמש ככרטיס חיוב של ויזה. 

 

את הכרטיס ניתן יהיה לרכוש בכל סניפי הדואר בארץ,

והוא יוכל לשמש כחלופה להמחאות ושטרות הנוסעים המשרתים בעיקר תרמילאים הנוסעים בעולם.

 

בעל הכרטיס יוכל לטעון אותו בכל סכום של עד 2,500 דולר. עלות רכישת הכרטיס תעמוד על סכום חד פעמי של 40 שקלים והוא יהיה בתוקף ל-3 שנים. ההטענה הראשונה של הכרטיס תתבצע ללא עלות נוספת, כל הטענה נוספת של הכרטיס תחויב בעמלה של 0.8% מסכום ההטענה. השימוש בכרטיס יאפשר ביצוע רכישות של עד 1,500 דולר ליום וביצוע משיכת מזומנים של עד 1,000 דולר ליום.

 

בדואר ישראל רואים בכרטיס ככזה שיכול להתאים ולשרת מגוון אוכלוסיות החל מטיילים צעירים בעולם, או הוריהם שיוכלו להטעין עבורם את הכרטיס במקרה הצורך. בנוסף יוכל הכרטיס לשמש גם אוכלוסיות חלשות יותר, שאין להם חשבון בנק או כאלה שאין באפשרותם לקבל כרטיס אשראי בינלאומי.

 

"חזון בנק הדואר הוא הרחבת השירותים הפיננסיים תוך מתן דגש לנושא החברתי ומתן שירותים לאוכלוסיות רחבות וחלשות אשר לא מקבלות מענה באמצעות הבנקים הרגילים", הדגיש ששי שילה, יו"ר דירקטוריון חברת דואר ישראל.

 

בימים אלה פועלים בבנק הדואר לקידום תזכיר חוק בנק הדואר שיאפשר הרחבת השירותים הפיננסים. בין השאר מתכננים בעתיד לאפשר ל-350 בעלי חשבונות העו"ש המנהלים את חשבונם באמצעות בנק הדואר לקבל ריבית על פיקדונות.

 

רוצים לדעת מה מגיע לכם? לחצו כאן למדריך הזכויות המלא

בטל שלח
    לכל התגובות
    x