$
מוסף עסקים קטנים יולי 2011

10 האפליקציות שיעזרו לעסק שלכם

לקבל תשלומים עם Paypal, לעקוב אחר ההוצאות וההכנסות, לבדוק כמה פופולרי האתר שלכם ולצפות במצלמות האבטחה. עשרה יישומים שהם Must

שי ענבל 08:1903.07.11

75. לקבל תשלומים עם Paypal

 

Paypal, שאליה יכול להצטרף כל אחד, יכולה להיות בקלות חברתו הטובה ביותר של בעל העסק הקטן. זאת באמצעות האפליקציה הסלולרית של השירות, שקיימת לאייפון, לאנדרואיד ולבלקברי.

 

תשלומים נכנסים יכולים להגיע אל חשבון ה־Paypal מכל מקום בעולם ובכל דרך. כמו כן, תוכלו לקבל כסף ישירות על ידי "השקה" (Bump) של שני מכשירים שמריצים את האפליקציה באותו זמן. פיצ'ר ה־Bump קיים כיום רק למכשירי אייפון ואנדרואיד, ובאמצעותו תוכלו לקבל מיד כסף מלקוחות עם מכשיר שתומך ביישום ועם חשבון Paypal.

 

פיצ'רים נוספים באפליקציה הם כתיבת תזכורות ומחשבון טיפים. פיצ'ר חשוב לא פחות: שליחת כסף לכל מי שברשותו חשבון Paypal על ידי הקלדת האימייל שלו.

 

להורדת אפליקציית Paypal:

http://j.mp/paypalm

 

76. לקבל תשלומי אשראי בסמארטפון

 

חברת וריפון מוכרת בישראל את מכשיר ה־PAYware mobile, שאליו אפשר להכניס כל אייפון (חוץ מגרסתו הראשונה). כך הופך האייפון למכשיר סליקת כרטיסי אשראי ואפשר להעביר בו כל כרטיס. את האפליקציה של PAYware mobile מורידים בחינם מהאפסטור האמריקאי ומנהלים באמצעותה את קבלת התשלום בצורה מאובטחת. האפליקציה תומכת במתן חתימה של הלקוח ואפילו בשליחת הקבלה באימייל. וריפון לא גובה עמלה על הפעולות במכשיר, ומשכירה אותו בעלות של 88 שקל בחודש.

 

בחברת כאל עומדים להשיק בקרוב מערכת סליקה לכרטיסי אשראי בשם Cal pos, שתאפשר לבצע עסקאות סליקה חד פעמיות באינטרנט או בסלולר, גם ללא תשלום חודשי על מסוף סליקה. בעל העסק יזין את פרטי העסקה באפליקציה או במערכת אינטרנטית של כאל, והיא תתבצע.

 

לאתר וריפון:

verifone.co.il

 

77. לעקוב אחר ההוצאות וההכנסות

 

תמורת מינוי Pro שעולה 20 דולר לשנה, מקבלים סנכרון מובנה לענן שמגבה את כל הפרטים. באמצעותו אפשר לגשת אל הפרטים מאתר אינטרנט מוצלח, שבו צופים בגרפים שונים ומפורטים. כמו כן, אם יש ברשותכם אייפון וגם אייפד או אם אתם אוהבים לנהל את הכל מהמחשב, iReconcile יסנכרן את הכל חזרה, וכך תוכלו לצפות במידע הפיננסי מכל מקום.

 

בין הפיצ'רים הייחודיים של iReconcile: ניהול כמה חשבונות והפרדה בין החשבון של העסק ובין החשבון האישי (למשל); גרפים מפורטים שבאמצעותם אפשר לראות הוצאות והכנסות לפי קטגוריות; רווחים והפסדים לפי חודשים או תקופות אחרות; רישום של פעולות והוצאות קבועות לחיסכון בזמן; תכנון של הוצאות קדימה, חיפוש רישומים וגיבוי.

 

להורדת iReconcile בעלות של 2.99 דולר:

http://bit.ly/jRECTa

 

להורדת הגרסה החינמית iReconcile Lite:

http://bit.ly/iTFTpu

 

תורידו אפליקציה תורידו אפליקציה

 

 

78. לבדוק כמה פופולרי האתר שלכם

 

אם אתם מפעילים אתר אינטרנט, טוויטר או בלוג עבור העסק שלכם, Ego הוא פתרון לא רע למעקב אחר הפופולריות שלכם. האפליקציה, שקיימת לאייפון ולאייפד, תומכת ב־Google Analytics, טוויטר, FeedBurner ועוד שירותים. היא מאפשרת לראות את כל הסטטיסטיקות הרלבנטיות: מספר עוקבים, כניסות, מנויים לעדכונים ועוד. באפליקציית האייפד תוכלו אפילו להתחבר ממש לשירות ולעשות Reply לציוצים, לצפות בגרפים מפורטים ועוד.

 

אפליקציית EGO אפליקציית EGO

למי שמחפש אפליקציה דומה לאנדרואיד נוכל להמליץ על DroidAnalytics, אפליקציה שעולה 2.39 יורו באנדרואיד מרקט, וכשמה כן היא - היא תומכת בהצגת סטטיסטיקות, גרפים ונתונים ספציפיים, ממספר הביקורים, דרך היוניקים וכלה בזמן שהייה ממוצע באתר.

 

להורדת Ego, שעלותה 1.99 לאייפון ו־2.99 לאייפד:

http://ego-app.com

 

להורדת DroidAnalytics:

http://goo.gl/L6xD1

 

79. המרת שערים עדכנית

 

Convex, אפליקציה לאייפון ולאייפד שעלותה 1.99 דולר באפסטור, מאפשרת לבצע המרות מכל סוג - ממטבעות, דרך יחידות מרחק ומשקל וכלה במעלות ומהירויות לשעה. האפליקציה מעדכנת את שערי המטבע אוטומטית בכל פעם שברשותה חיבור לרשת. פרט לאפשרות לבחור את יחידת המקור והיעד ולהקליד מספר, ייחודה בכך שאפשר לכתוב את ההמרה המבוקשת בתיבת הטקסט ולקבל את התוצאה המבוקשת מיד, ממש כמו בגוגל.

 

מי שמחפש את האפליקציה המקבילה לאנדרואיד יכול להוריד את ConvertPad החינמית, שתומכת במגוון רחב של המרות (כולל מטבעות), ואפילו מאפשרת ליצור יחידות מידה משלכם ולהשתמש בהן.

 

לאתר האפליקציה Convex:

http://convexapp.com

 

להורדת ConvertPad:

http://goo.gl/0Sr2h

 

80. מחשבון אלגנטי ופשוט

 

אם אתם מחפשים מחשבון של ממש, Calcbot, שמיועדת לאייפון ולאייפד, היא פתרון לא רע בכלל. האפליקציה עולה 1.99 דולר, והופכת את האייפד למחשבון אלגנטי וגדול מקשים. היא שומרת את החישובים והתוצאות במעין "סליל", שאפשר אחר כך לשמור ולשלוח באימייל. מי צריך קופה רושמת.

 

להורדת Calcbot:

http://bit.ly/b0iQNg

 

81. לארגן את אנשי הקשר בקבוצות

 

אם רשימת אנשי הקשר שלכם באייפון כוללת משפחה וחברים אישיים לצד לקוחות והבלגן חוגג - ודאי תשמחו לדעת על קיומה של אפליקציה כמו Groups, שבעלות של 4.99 דולר יכולה לעזור לכם לעשות סדר בספר הכתובות.

 

עם האפליקציה תוכלו ליצור קבוצות ידניות של אנשי קשר, וגם ליצור "קבוצות חכמות" - כמו קבוצות שכוללות רק חברות או קבוצות של מי שאין לו אימייל. לאחר מכן תוכלו בלחיצת כפתור לשלוח אימייל או הודעת SMS לכל הקבוצות - הן כנמען גלוי והן כנמען חבוי (BCC). בנוסף אפשר לערוך את כל הפרטים מתוך האפליקציה ולשתף פרטים של איש קשר ספציפי (Vcard).

 

אפליקציה דומה לאנדרואיד היא GroupU, שאף על פי שהיא אלגנטית פחות ולא כוללת רשימות חכמות כמו אפליקציית האייפון, היא מאפשרת ליצור קבוצות באופן ידני ובהחלט עושה את העבודה. גם באמצעות האפליקציה החינמית הזאת אפשר לשלוח אימיילים והודעות SMS לקבוצות שיצרתם.

 

להורדת Groups:

http://bit.ly/fFUUct

 

להורדת GroupU:

http://goo.gl/BiukD

 

82. לצפות במצלמות האבטחה

 

רוצים לצפות בעסק? רוצים לצפות בעסק? צילום: shutterstock

כל בעל עסק שרוצה להגן על רכושו מתקין מצלמות אבטחה, שמקושרות אל המחשב במשרד או בבית, ודרכו אפשר לצפות במצולם. כדי למצות את הפוטנציאל של המצלמות אפשר לקשר אותן אל הסמארטפון או הטאבלט בעזרת האפליקציה IP Camera Viewer. האפליקציה, שתשאיר אתכם תמיד עם היד על הדופק, תומכת בעשרות סוגי מצלמות IP, מאפשרת לעשות זום, לסובב את המצלמה מרחוק ועוד.

 

להורדת האפליקציה לאנדרואיד ב־4.99 דולר:

http://bit.ly/krBgqR

 

להורדת גרסת ה־Lite החינמית:

http://bit.ly/efoUcA

 

להורדת האפליקציה לאייפון ולאייפד ב־2.99 דולר:

http://bit.ly/itBEM6

 

83. להדפיס מכל מדפסת אלחוטית

 

לאחרונה נוספה לאייפון ולאייפד האפשרות לשלוח מסמכים ותמונות להדפסה באמצעות טכנולוגיית AirPrint, שחוסכת את הטרחה שבשליחת המסמכים לאימייל והדפסה מהמחשב. עם זאת, לא הרבה מדפסות תומכות היום ב־AirPrint של אפל, ואת החסר משלימות אפליקציות כמו Print.

 

האפליקציה, שעולה 2.99 דולר, תומכת כמעט בכל מדפסת אלחוטית, מבלוטות' ועד WiFi. היא אפילו תומכת במדפסות USB רגילות, שמחוברות למחשב, לאחר התקנת תוכנה חינמית שקיימת בגרסה למק ולחלונות. ביישום עצמו תוכלו להדפיס תמונות, עמודי אינטרנט, פרטים של אנשי קשר ועוד.

 

להורדת Print:

http://bit.ly/kubT0e

 

84. ליצור פתקים ורשימות מטלות ולסנכרן לרשת

 

AwesomeNote היא מהאפליקציות הטובות מסוגה. באמצעותה תוכלו ליצור פתקים ורשימות בקלות במגוון נושאים; לשרבט במהירות פתקים על המקלדת או בכתב יד (עם האצבע); לסדר את הכל בקטגוריות ועם אייקונים לזיהוי מהיר. תוכלו לצרף תמונות לפתקים, ליצורTo-Do List, לעצב את הפונט ואת הרקע כראות עיניכם ואפילו לשתף את התוצאה באימייל כטקסט פשוט או כ־HTML. כמו כן, אפשר לסנכרן בחינם את כל הפתקים שעל המכשיר לשירות הענן Evernote או Google Docs. כך, אם אתם עובדים עם אחד מהם ורוצים גישה אל התוכן תוכלו לקבל אותו מכל מקום, לגבות את החומר לאינטרנט או לסנכרן בין שני מכשירים.

 

האתר של AwesomeNote, שעלותו 3.99 ו־4.99 דולר לאייפון ולאייפד, בהתאמה:

http://bridworks.com/anote

 

לשאר הטיפים לחצו כאן

בטל שלח
    לכל התגובות
    x