• תפריט
הכסף

הקאמבק של דן חסכן: בנק הפועלים יוצא עם שש תוכניות חיסכון חדשות

הממונה על החטיבה לניהול נכסי לקוחות בבנק הפועלים, חנה פרי זן: "מהלך מתמשך של עידוד תרבות החיסכון לטווח ארוך יכול להניב תוצאות חיוביות ולאפשר לכל הלקוחות להשתמש באופן אחראי וחכם בחסכונותיהם "

רימונה פרקש ברוך 15:1109.12.09

הקופה נוסטלגית של פעם שינתה צבע מירוק לאדום, המפתח לפתיחת הקופה כבר לא נמצא בידיים של פקיד הבנק בלבד. אבל הגמד עם הכובע נשאר. בנק הפועלים יצא היום (ד') בקמפיין חדש ונוסטלגי, תחת הכותרת "דן חסכן", המציע ללקוחות הבנק סדרת של שש תוכניות חסכון בהוראות קבע ובהפקדות חד-פעמיות

לתקופה של עד 15 שנה. בבנק הפועלים רואים במהלך שלב חדש בתוכנית "תכנון פיננסי לחיים".

 

הממונה על החטיבה לניהול נכסי לקוחות בבנק הפועלים, חנה פרי זן: "המגמה המרכזית המאפיינת את התנהגות ציבור החוסכים היא 'חושבים קצר ומתנהגים ארוך'. כלומר, הציבור מתמקד בעיקר בהשקעות לתקופות קצרות מאוד, של עד חודש, אבל בפועל חלק ניכר מהלקוחות מתמידים בהפקדה הזו לטווח ארוך – כך שהגדלת מרכיב החיסכון הארוך-טווח יכולה להגדיל באופן משמעותי את התשואה ללקוח".

 

לדברי פרי זן, "תוכניות החיסכון הניבו תשואה ממוצעת נאה לאורך השנים (כ-6.1% לשנה בממוצע בעשר השנים האחרונות) בהשוואה למגוון אפיקי השקעה. לכן, מהלך מתמשך של עידוד תרבות החיסכון לטווח ארוך יכול להניב תוצאות חיוביות ולאפשר לכל הלקוחות להשתמש באופן אחראי וחכם בחסכונותיהם – לעתיד הילדים, להגשמת מטרות בחיים ולהבטחת הפרישה. הפקדה חודשית של 300 שקל לאורך 10 שנים בריבית של 3% לשנה תניב בסוף התקופה חיסכון של כ-42 אלף שקל".

 

כאמור, הבנק מציע ללקוחותיו השקעה בשש תוכניות חסכון שונות, לתקופות של 3 עד 15 שנה, כשהריביות ייגזרו בחלקן מריבית הפריים וחלקן צמודות למדד. בנוסף, בחלק מהתוכניות ייתן הבנק מענקים בסכומים שונים, בהתאם לסכום ההפקדות.  

 

400 אלף קופות יחולקו

 

במסגרת ההשקה המחודשת של תוכנית "דן חסכן", יעלה הבנק קמפיין  ויחולקו 400 אלף קופות, הקופות, אגב, יוצרו אצל אותו יצרן שייצר בעבר את הקופות ושמר את התבנית המקורית. במהלך חג החנוכה יוקמו מתחמי דן חסכן ב-6 קניונים ברחבי הארץ,  ודיילים יחלקו לילדים את הקופות. להורים יחולק באותה הזדמנות עלון הכולל הסבר על המהלך החינוכי של דן חסכן והתייחסות למוצרים הפיננסיים שהבנק מציע.

 

במקביל ישיק הבנק אתר אינטרנט ייחודי לילדים בשם "חדר המשחקים של דן חסכן" אשר יאפשר להם ללמוד על חיסכון תוך כדי משחקים כמו "דן נדל"ן", "דן זכרן" ומשחקי טריוויה. באתר יהיה קישור לאתר ההורים שיכיל בין השאר מידע נוסטלגי על קופת החיסכון המיתולוגית וקישור לאתר פייסבוק. וכן מחשבון דמי כיס באמצעותו יוכלו הילדים לחשב את דמי הכיס שלהם.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x