שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
הכסף

מצעד ההטבות: לאומי יעניק תנאים מיוחדים ללקוחותיו בדרום; סלקום תתן הנחות ומזרחי-טפחות יארגן יום כיף

תושבי שדרות ועוטף עזה יוכלו לקבל הלוואה של עד 10,000 שקל ב-18 תשלומים, ללא ריבית וללא עמלות. תשלומי המשכנתא יוקפאו, למי שיבקש, ל-3 חודשים. מנכ"ל מזרחי-טפחות, אלי יונס, ביקר בסניפים בדרום

כתבי כלכליסט 15:2628.12.08

אחרי חברות הטלוויזיה הרב-ערוצית, מגיע תורם של הבנקים לאומי ומזרחי-טפחות ושל חברת הסלולר סלקום להודיע על מתן הטבות לתושבי הדרום.

 

לאור מבצע "עופרת יצוקה" שהחל אתמול (ש') ברצועת עזה והשלכותיו על אוכלוסיית היישובים בעוטף עזה, מציע לאומי שורה של הטבות ללקוחותיו

באזור. הבנק יעמיד 'הלוואת התארגנות' של עד 10,000 שקל, ללא ריבית וללא עמלות, שתיפרס ל-18 תשלומים. בעלי העסקים הקטנים באזור, יוכלו לקבל הטבה של 1% על הלוואה בגובה של עד 80 אלף שקל, לתקופה של עד 3 שנים, עם אפשרות לדחיית תשלום הקרן, עד 6 חודשיים וללא עמלות.

 

בנק לאומי למשכנתאות יקפיא, למי מהחייבים שיחפוץ בכך, את תשלומי המשכנתא למשך 3 חודשים ללא עמלת הקפאה. כמו כן, יחלק הבנק ערכות פנאי ויארגן ימי כיף לילדי האזור. לקוחות לאומי באינטרנט יקבלו כניסה חופשית לאתר הלומדות והמשחקים של המרכז לטכנולוגיה חינוכית.

 

במידת הצורך, הודיע הבנק כי ישלח לאזור ניידות "בנק נייד", באמצעותן יוכלו התושבים לבצע פעולות בנקאיות בסיסיות.

 

סלקום ופרטנר מעניקים הנחות; יונס מחזק את העובדים

 

גם חברת הסלולר סלקום מיהרה להצטרף והודיעה כי במהלך השבוע הקרוב תעניק לתושבי עוטף עזה, שדרות, נתיבות ואשקלון 50% הנחה על זמן אויר בתוך רשת סלקום. סלקום גם הבהירה לראשי הערים שבאזור קו העימות והבטיחה להם, כי תמשיך לתמוך בלקוחותיה ובכל התושבים גם בשעות קשות אלו. מהחברה נמסר, כי "סלקום מחזקת את ידיהם של תושבי עוטף עזה בתקופה קשה זו, וזה המעט שניתן לעשות למענם".

 

חברת הסלולר פרטנר הצטרפה להטבות ותיתן ללקוחותיה המשויכים למסלולי החיילים הנחה של 50% עבור זמן אוויר ו-SMSים למשך שבועיים, אם השיחות התבצעו מאזור אשדוד ודרומה. כמו כן החברה תשלח ניידות אשר יספקו שירותי הטענה ותחזוקת מכשירים לכל החיילים מכל החברות. בזק בינלאומי תעניק ללקוחות מסביבת קו העימות 60 דקות שיחה חינם לחו"ל על מנת שיוכלו לעדכן את קרוביהם. הטבה זו תקפה לשימוש עד ה-10 לינואר ונדרשת הרשמה במוקד החברה.

 

גם בנק מזרחי טפחות נרתם למען ילדי שדרות. הבנק יוציא מחר (ב') שלושה אוטובוסים של ילדי עמותת "רעות-אפיקים בנגב" משדרות ליום הירגעות וכיף באתר ההפעלות לילדים "קיפצובה", במימון הבנק ובליווי מתנדביו.

 

בתוך כך, נמסר מהבנק כי המנכ"ל, אלי יונס, קיים הבוקר סיור בסניפי מזרחי בדרום הארץ. יונס שוחח עם עובדים ועם לקוחות שהיו בסניפים, חיזק את ידיהם והביע, בשם כל עובדי הבנק, הזדהות עימם.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x