$
ביטקוין

הדוג'קוין מזנק ב-20% אחרי שאלון מאסק תייג את עצמו כ-'Dogefather'

מטבע הקריפטו החם של 2021 ממשיך בנסיקה שלו, שוב בעידוד מייסד טסלה: הפעם תייג עצמו בטוויטר כ'סנדק הדוג'קוין'; מאסק הוסיף באותו ציוץ את תוכנית המערכונים המפורסמת בארה"ב - סטרדיי נייט לייב, אותה יגיש בחודש הבא; האית'ריום בשיא, הביטקוין יציב על 55 אלף דולר

נועם לנדמן 15:5228.04.21
יחי הסנדק: הדוג'קוין מזנק ב-20% אחרי שאלון מאסק תייג את עצמו בטוויטר כלא פחות מאשר 'סנדק הדוג'קוין' או 'Dogefather'.  

  

הדוג'קוין, שרק לאחרונה נכנס לרשימת 10 המטבעות הווירטואליים המובילים בשווי השוק, עולה עד למחיר של 0.32 דולר, ונמצא בטריטוריית השיא שלו. מתחילת השנה טס המטבע ב-6,700%.

 

 

המשקיעים במטבע הדוג'קוין ממשיכים להנות מהציוצים של מאסק המשקיעים במטבע הדוג'קוין ממשיכים להנות מהציוצים של מאסק

 

הציוץ של מאסק מגיע הפעם לקראת תוכנית המערכונים SNL בארה"ב, אותה יגיש במהלך חודש מאי. למאסק יש 52 מיליון עוקבים ברשת החברתית.

 

המטבע, שהחל כבדיחה ב-2013 רושם כבר שווי שוק של 50 מיליארד דולר, לא מעט הודות למאסק שכבר צייץ בעבר לטובת מטבע הקריפטו.

 

 

 

עוד קודם, הדוג'קוין נדחף מעלה כחלק מתופעת גיימסטופ של הגולשים מפורום wallstreetbets ב'רדיט'. בינואר בלבד ניתר המטבע ב-800%.

 

מאסק החל לצייץ על המטבע בפברואר – תחילה צייץ את המילה 'כלב' ואח"כ כתב "דוג'קוין הוא מטבע הקריפטו של העם" ומאז הוסיף ציוצים נוספים.

 

בתוך כך, הביטקוין נסחר כמעט ללא תנועות מהותיות סביב מחיר של 55 אלף דולר. השיא עומד על כמעט 65 אלף דולר. האית'ריום, המטבע הדיגיטלי השני בגודלו מבחינת שווי שוק, שובר שיא – קופץ היום ב-6% עד למחיר של 2,734.95 דולר למטבע.

x