$
בורסת ת"א

אלרון גייסה 112 מיליון שקל בהנפקת מניות

הביקושים למניות החברה, שנמצאת בשליטת דסק"ש, עמדו על 150 מיליון שקל. המניה עולה ב-4%. יו"ר אלרון צחי נחמיאס: "נגביר את קצב ההשקעות בתחומי הסייבר והתוכנה"

גולן חזני 14:2021.04.21

חברת אלרון מקבוצת דסק"ש, שעוסקת בהשקעות בתחומי הביומד, תוכנה וסייבר, ביצעה גיוס הון של 112 מיליון שקל באמצעות הנפקת מניות.

 

הביקושים בהנפקה עמדו על 150 מיליון שקל והיא נסגרה במחיר של 12.6 שקל למניה – קצת יותר מ-1% מעל מחיר הסגירה אתמול, שעמד על 12.45 שקל למניה. בשעה זו המניה עולה בכ-4% ונסחרת בקרוב ל-13 שקל, מה שמשקף לחברה שווי שוק של 558 מיליון שקל.

 

 

ירון אלעד מנכ"ל אלרון ירון אלעד מנכ"ל אלרון

 

דסק"ש, שבעל המניות הגדול בה הוא צחי נחמיאס באמצעות חברה מגה אור שבשליטתו (29.9%), השתתפה בהנפקה ושמרה על השליטה באלרון (61%).

 

מה דעתך על מניית אלרון:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
קנייה חזקה קנייה המתן מכירה מכירה חזקה

נחמיאס, שאף מכהן כיו"ר אלרון, אמר: "אני מבריך על ההנפקה המוצלחת. אלרון ממשיכה לפעול להשבחת הפורטפוליו שלה ותוכל כעת להגביר את קצב ההשקעות בתחומי הסייבר והתוכנה".

 

ירון אלעד, מנכ"ל החברה: "אני מודה לדסק"ש ולציבור המשקיעים על הבעת האמון בחברה. אלרון נכנסה לשנת 2021 לאחר שהשלימה שינוי אסטרטגי שכולל מעבר להשקעות בתחום הסייבר והתוכנה, עם פורטפוליו חזק ומגוון של חברות בשלות לצד חברות צעירות, ולאחר שרשמה מספר אקזיטים בתחום".

x