$
ביטקוין

פייפאל מאפשרת רכישת מוצרים בקריפטו: הביטקוין מטפס מעל ל-59 אלף דולר

באוקטובר האחרון הודיעה פלטפורמת התשלומים כי היא מאפשרת מסחר במטבעות קריפטו, ועתה לוקחת את שוק המטבעות הדיגיטליים צעד נוסף קדימה: עשרות מיליוני משתמשיה בארה"ב יוכלו להמיר ביטקוין, ביטקוין קאש, אית'ר וליטקוין למזומנים ללא עמלות, ולרכוש מוצרים

נועם לנדמן 17:1630.03.21

דחיפה נוספת לשוק המטבעות הדיגיטליים: אחרי שהשיקה באוקטובר 2020 פלטפורמה לרכישה ומכירה של מטבעות קריפטו במסחר המקוון שלה, פייפאל עושה את הצעד הבא ותאפשר מעתה רכישת מוצרים באמצעות מטבעות קריפטו.

 

פייפאל הודיעה כי מעתה תאפשר ל-29 מיליון משתמשיה בארה"ב שסוחרים בפלטפורמה שלה ומחזיקים בארנק דיגיטלי, לבצע רכישת מוצרים באמצעות המטבעות הדיגיטליים.

 

 

פייפאל בצעד שני משמעותי להחדרת הקריפטו למיינסטרים פייפאל בצעד שני משמעותי להחדרת הקריפטו למיינסטרים

 

משתמשים בפייפאל שמחזיקים בביטקוין, ביטקוין קאש, אתריום וליטקוין יוכלו מעתה להמיר את המטבעות במטבעות פיאט (דולר, יורו, פאונד ושאר המטבעות הלאומיים) ולרכוש מוצרים שסחורים אחרים מציגים. החברה הודיעה כי לא תגבה עמלות על המרה ממטבעות הקריפטו למזומנים.

 

מנכ"ל פייפאל דן שולמן Dan Schulman אמר כי "מתן האפשרות לשלם עבור מוצרים בקריפטו מצעיד את שוק המטבעות הדיגיטליים לשלב הבא בקבלתו במיינסטרים".

 

מחיר הביטקוין עולה ליותר מ-59 אלף דולר אחרי ההודעה של פייפאל, האית'ריום מטפס מעל לשווי של 1,800 דולר למטבע. הליטקוין עולה כמעט לשווי של 200 דולר, ביטקוין קאש מטפס למחיר של 533 דולר.

 

שווי השוק של הביטקוין עומד עתה על 1.1 טריליון דולר. מחיר השיא של המטבע נרשם לפני שבועיים ועומד על 61.8 אלף דולר.

 

אתמול הודיעה ויזה כי תאפשר לבצע תשלומים במטבע הדיגיטלי USD Coin שמחירו צמוד לתנודות הדולר. לפני חודש וחצי הודיעה המתחרה מאסטרקארד כי תשלב את השימוש במטבעות דיגיטליים בשירותים שהיא מציעה ללקוחות.

x