$
מנועי הכסף
גג עמוד מנועי הכסף

מנועי הכסף

מה חייב ביידן לשנות בכלכלה, ומה כדאי לשמר מטראמפ

פודקאסט מנועי הכסף, פרק 137 - ביידן נכנס לבית הלבן וכבר התחיל לעבוד. הנשיא החדש ביטל את "צו המוסלמים" של קודמו, הקפיא את בניית החומה בגבול מקסיקו והורה לחזור להסכם האקלים ולא לפרוש מארגון הבריאות. אבל המשימה הקשה והמסובכת היא הכלכלה

שי סלינס 19:0121.01.21

"מַה שֶּׁהָיָה הוּא לא שֶׁיִּהְיֶה, וּמַה שֶּׁנַּעֲשָׂה הוּא שֶׁיֵּעָשֶׂה, וְיש חָדָשׁ תַּחַת הַשָּׁמֶשׁ", המשפט הזה הוא לא בדיוק מה שכתוב בספר קהלת אבל הוא מתאר די במדויק את המציאות העולמית החדשה.

 

 

 

 

אז כן, גם אם אתם לא בצד שלו וגם אם אהבתם את מה שעשה דונלד טראמפ ב-4 השנים האחרונות - אין כמעט ספק כי ג'ו ביידן מקבל אומה חולה שחייבת להירפא ולא רק בצד הבריאותי.

  

ואכן, ביידן נכנס לבית הלבן רק אתמול וכבר התחיל לעבוד. הנשיא החדש ביטל את "צו המוסלמים" של קודמו, הקפיא את בניית החומה בגבול מקסיקו והורה לחזור להסכם האקלים ולא לפרוש מארגון הבריאות. "זו רק ההתחלה", הוא הבטיח אבל גם ביידן יודע שיש לו עוד הרבה משימות דחופות. ואולי הקשה והמסובכת מבין המשימות היא הכלכלה.

 

היום בפרק ה-137 של פודקאסט מנועי הכסף עם הכלכלן והאסטרטג הראשי של פסגות, אורי רינפלד, דיברנו על הכלכלה של ביידן. מה צריך לעשות כבר עכשיו הנשיא הנבחר בכלכלה ומה כדאי בכל זאת להשאיר מהמורשת של טראמפ.

 

האזנה נעימה! 

 

ג'ו ביידן, אתמול ג'ו ביידן, אתמול צילום: אי פי איי

 

 

פודקאסט שבועי על הנושאים החמים בעולם הכלכלה
 
להאזנה לפודקאסט לחצו כאן >>

 

x