$
בורסת ת"א

תמר יסעור או אמנון דיק: מי יהיה יו"ר ישראכרט הבא?

בעלי המניות בחברת כרטיסי האשראי בחרו הערב את הרכב הדירקטוריון החדש, שכולל בין היתר את יו"רית לאומי קארד לשעבר ואת מנכ"ל בזק לשעבר. לקראת קיום האסיפה נרשמו מספר הפתעות, כאשר ארז יוסף החליט להסיר את מועמדותו לדירקטוריון, וכך גם שי פלדמן

נעמי צורף 21:5729.11.20

בעלי המניות של ישראכרט, חברת כרטיסי האשראי הגדולה בשוק, בחרו היום (א') את הרכב הדירקטוריון החדש. לתפקיד הדירקטורים הרגילים נבחרו יו"ר לאומי קארד לשעבר תמר יסעור ומנכ"ל בזק לשעבר אמנון דיק. עוד נבחרו לדירקטוריון: דני ימין, אילן כהן ובני שיזף.  

 

מבין חברי הדירקטוריון החדשים צפויים להתמודד על תפקיד היו"ר יסעור ודיק. לתפקידי דירקטורים חיצוניים נבחרו נעמה גת וצפריר הולצבלט.

 

תמר יסעור ואמנון דיק. אחד מהם צפוי להתמנות ליו"ר הבא של חברת כרטיסי האשראי תמר יסעור ואמנון דיק. אחד מהם צפוי להתמנות ליו"ר הבא של חברת כרטיסי האשראי צילום: יח"צ, אוראל כהן

 

לפני כחודש הודיע היו"ר השנוי במחלוקת, אייל דשא, על כך שלא יתמודד בשנית לכהונה בדריקטוריון, ולמעשה בכך הודיע על פרישתו מהתפקיד לאחר שלוש וחצי שנים. מאז הנפקתה של ישראכרט באפריל 2019, הביעו בעלי המניות חוסר שביעות רצון מתפקודו של דשא ואף שקלו להדיח אותו מתפקידו, מה שככל הנראה דחף את דשא להחליט שלא להגיש את מועמדותו לבחירה מחדש באסיפת בעלי המניות הקרובה.

 

גם בהמשך נרשמו מספר דרמות לקראת קיום האיספה כאשר, כאשר לפני שבוע החליט המשנה לבנק בנק הפועלים לשעבר ארז יוסף להסיר את מועמדותו לאחר שהבין כי לא יוכל להשתחרר מהסכם הצינון שחל עליו עם בנק הפועלים.

 

מוקדם יותר היום הודיע גם מנכ"ל סמלת שי פלדמן על פרישה מהמירוץ.

x