שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
שוק ההון

דלתא ביטלה את הפחתת השכר המתוכננת לבכירים

החברה הודיעה כי הדירקטוריון החליט לבטל את ההפחתה בגובה 20% משכר המנהלים שטרם נכנסה תוקף, עליה הוחלט באפריל עקב הקורונה; ההפחתה לבעל השליטה אייזיק דבח, בתו גלוריה דבח, מנהלת בדלתא וליצחק ויינשטוק, מנהל תפעול ראשי, תימשך עד סוף השנה

אורנה יפת 12:2230.09.20

חודשיים לפני המועד המתוכנן, מבטלת דלתא גליל בשליטת אייזיק דבח את הפחתת השכר בגובה 20% לנושאי המשרה בחברה. ההפחתה החלה בחודש אפריל בעקבות משבר הקורונה ותוכננה להמשך עד סוף השנה.

 

 

היום הודיעה החברה כי דירקטוריון החברה החליט לבטל את הפחתת השכר והחל מה-1 באוקטובר שכר נושאי המשרה ישוב להיות כפי שהיה טרום ההפחתה. גם הפחתות השכר, שביצעה החברה לעובדים ומנהלים במהלך המשבר, בוטלו.

 

הפחתת השכר לבעל השליטה אייזיק דבח, לבתו גלוריה דבח, מנהלת יחידה עסקית בדלתא וליצחק ויינשטוק, דירקטור ומנהל תפעול ראשי בדלתא, תימשך עד סוף השנה.
אייזק דבח, בעל השליטה בדלתא גליל אייזק דבח, בעל השליטה בדלתא גליל צילום: אלעד גרשגורן

 

באפריל, בשיאו של משבר הקורונה וסגירת חנויות החברה בארץ ובעולם דיווחה דלתא גליל כי בעל השליטה יוותר על 50% ממשכורתו לתקופה של ארבעה חודשים, וחברי ההנהלה הבכירה ויתרו על 20% מהשכר שלהם לאותה תקופה.

 

"בנוסף, בכוונת החברה להפחית, באופן זמני, עד 20% משכרם של עובדים מדרג הביניים ומעלה, לתקופה של בין חודשיים לארבעה חודשים, בלי לפגוע בהיקף עבודתם", דווח. ב-25 ביוני עדכנה החברה כי שכרו של דבח ימשיך להיות מקוצץ עד ה-31 בדצמבר וכך גם שכרם של יצחק ויינשטוק וגלוריה דבח, אשר שכרם קוצץ ב-20%.

x